Norite gražios šypsenos? Nedarykite šių klaidų (0)

Publikuota: 2023-11-28 Kategorija: Sveikata
Norite gražios šypsenos? Nedarykite šių klaidų
Asociatyvi nuotr.

Būtų labai sunku surasti žmogų, kuris nenorėtų gražios šypsenos. Tačiau ir tai - dar ne viskas: verta akcentuoti, kad graži šypsena nėra tai, ką galime turėti savaime, patys neįdėdami jokių pastangų. Svarbu akcentuoti, kad, norint turėti gražią šypseną, reikėtų kalbėti apie du dalykus: vienas iš jų yra tinkama dantų priežiūra, antras - tam tikrų klaidų nedarymas. Taigi, šį kartą pakalbėsime plačiau apie tai, kokių klaidų reikia nedaryti, jog būtų galima džiaugtis iš tiesų gražia šypsena. 

Dantų balinimas namuose

Ne paslaptis, kad šypsenos grožis dažnu atveju yra neatsiejamas ir nuo dantų baltumo. Taigi, nieko keista, kodėl didelė dalis žmonių bet kokiomis pastangomis bei priemonėmis siekia turėti baltus dantis. Tačiau būtent su tuo ir yra susijusi viena dažniausiai daromų klaidų - dantis nusprendžiama balinti namuose. Toks sprendimas yra ir klaidingas, ir žalingas. Verta akcentuoti, kad balindami dantis savo namuose jūs rizikuojate juos pažeisti, o taip pat - gali būti kad neišgausite norimo rezultato. Taigi, būtinai atsisakykite minties balinti dantis savo namuose, o, jei norisi baltos šypsenos, rinkitės profesionalų dantų balinimą odontologijos klinikoje. 

Prarasto danties neatstatymas 

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną klaidą - svarbu pasakyti, kad dėl vienokių ar kitokių priežasčių neretai nutinka taip, kad prarandamas vienas dantis. Na, o jo neatstatyti kuo greičiau, yra viena didžiausių klaidų, kokią tik galima padaryti, kadangi dėl šios priežastis yra daroma žala ir kitiems dantims - jiems tenka didesnis krūvis kramtymo metu, be to, jie gali pasislinkti link tuščios ertmės. Taigi, jei praradote dantį, kuo greičiau pasirūpinkite jo atstatymu. Na, o puikiu sprendimu gali tapti dantų implantai. Vilniuje šią procedurą atlieka daugybė odontologijos klinikų.Taigi, kaip matyti, visi žmonės nori turėti sveiką irt gražią šypseną, tačiau kai kurie iš jų daro tam tikras klaidas, dėl kurių ir nepavyksta pasiekti norimo rezultato. Tai - dantų balinimas ir prarasto danties neatstatymas. Taigi, nedarykite šių klaidų ir bus kur kas paprasčiau siekti norimo rezultato - sveikos ir gražios šypsenos. Tad, būkite dėmesingi bei atsakingi. 

 

Užs. nr. 2486.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video