Du Rokiškio rajono pedagogai pagerbti ministro garbės raštais (0)

Publikuota: 2024-02-07 Kategorija: Švietimas
Du Rokiškio rajono pedagogai pagerbti ministro garbės raštais
Rokiškio Sirena nuotr. / R. Pranskūnienė paruošė 2023 m. fizikos moksleivių olimpiados I-os vietos nugalėtoją.

Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos pedagogus: Rasą Pranskūnienę ir Liną Augulį savaitės pradžioje pasiekė Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministro Gintauto Jakšto pasirašyti garbės raštai. Jais mokytojai įvertinti už puikiai olimpiadoms paruoštus mokinius.

R. Pranskūnienei garbės raštas įteiktas už 2023 m. fizikos moksleivių olimpiados I-os vietos nugalėtojo paruošimą, o L. Auguliui – už technologijų.

Taip pat pasveikintos ir rajono ugdymo įstaigos, kurios 2022-2023 m. mokyklų sporto žaidynėse surinko daugiausia balų: pradinių ugdymo įstaigų grupėje – Rokiškio Senamiesčio progimnazija (simbolinę Rokiškio rajono savivaldybės dovaną atsiėmė direktorė Saulė Kazinavičienė); kaimiškųjų vietovių – Kamajų Antano Strazdo gimnazija (dir. Loreta Grochauskienė); bendrojo ugdymo – Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija (dir. Zenonas Pošiūnas).

Lietuvos mokyklų žaidynės – didžiausias mokiniams skirtas sporto projektas Lietuvoje, apimantis 59 šalies savivaldybes. Žaidynėse kasmet dalyvauja daugiau kaip 900 mokyklų ir apie 200 tūkst. moksleivių. O geriausieji žaidynių dalyviai susitinka finalo etapuose.

Padėkos už didžiulį – „Tūkstantmečio mokyklų“ projektą sulaukė ir savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistė Diana Guzienė.

Įteikdamas padėką, rajono meras Ramūnas Godeliauskas padėkojo ne tik už svarų indėlį rengiant TŪM rajono planą, bet už darbą savivaldybėje: „Ačiū Dianai už visą darbą: ne tik prie projekto, bet ir už praleistus metus Rokiškio krašto švietimo sistemoje. Jūsų žingsnio palikti mus argumentai – svarūs ir aš tikiu, kad pasistažavusi porą metų Utenoje – sugrįšite“.

D. Guzienė laimėjo konkursą Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo pareigoms užimti. Šiuo metu specialistė dar dirba Rokiškyje, kol laukia Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymų.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video