Ieško „Metų mokytojo“: vėl vyksta konkursas geriausių pedagogų rinkimuose (0)

Publikuota: 2025-01-24 Kategorija: Švietimas
Ieško „Metų mokytojo“: vėl vyksta konkursas geriausių pedagogų rinkimuose
lrytas.lt nuotr. /

Tradiciškai sausį, naujienų portalas Lrytas.lt skelbia konkursą „Lietuvos mokytojas 2025“ ir ieško geriausių šalies pedagogų. 

Penktus metus iš eilės vykstančio konkurso metu organizatoriai vėl ragina mokinius ar ugdymo įstaigų bendruomenes siūlyti savo mokytojus dešimtyje skirtingų nominacijų: 

  • ikimokyklinio ugdymo
  • pradinio ugdymo
  • pagrindinio ugdymo
  • vidurinio ugdymo (progimnazijos ir gimnazijos)
  • neformalaus ugdymo
  • profesinio ugdymo
  • lituanistinės mokyklos mokytojas
  • švietimo pagalbos specialistas
  • švietimo lyderis

Tas pats mokytojas gali būti siūlomas daugiau nei vienoje kategorijoje.

Taip pat yra įsteigtos specialios nominacijos:

  • STEAM mokytojas
  • „Meno srities mokytojas“
  • „Ateities mokytojas“
  • „Inovatyviausias antreprenerystės mokytojas“

Tas pats mokytojas, pasiūlytas į vieną iš 10 aukščiau įvardytų kategorijų, gali pretenduoti ir specialiose nominacijose. 

Socialiniuose tinkluose rokiškėnai jau dalinasi vienos pretendentės,  Rokiškio mokyklos-darželio „Ąžuoliukas“ pradinių klasių mokytojos Ilonos Matiekuvienės anketa. Sausio 24 d. pedagogė turi surinkusi 530 patiktukų.

Kiek iš viso yra pedagogų iš Rokiškio rajono ugdymo įstaigų pasakyti sunku, nes mokytojų registracija ir balsavimas portale Lrytas.lt vyks iki vasario 9 d.

Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti kovo 7 d. Kaune.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video