Įteikti baigimo pažymėjimai (video+foto) (0)

Publikuota: 2024-06-06 Kategorija: Švietimas
Įteikti baigimo pažymėjimai (video+foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Mokiniai su mokytojais

 

Rokiškio Juozo Keliuočio bibliotekos salėje įvyko iškilminga Rokiškio jaunimo centro Dailės pagrindinio ugdymo programos baigimo pažymėjimų įteikimo ceremonija. Renginį vedė ir mokiniams pažymėjimus įteikė centro direktorė Inga Vagonė. Šventę papuošė Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos auklėtinių muzikiniai pasirodymai, kurie suteikė renginiui ypatingą nuotaiką.

Šiemet Rokiškio jaunimo centro Dailės pagrindinio ugdymo programą baigė septyni talentingi mokiniai: Danielius Geitus, Melita Jočytė, Rugilė Strumskytė, Akvilė Juozapavičiūtė, Afroditė Tuskaitė, Vėjūnė Varnaitė ir Paulina Balčiūnaitė. Kiekvienas jų su pasididžiavimu gavo baigimo pažymėjimą.

Renginyje mokinių vardu kalbėjo Afroditė Tuskaitė. Ji pasidalijo savo patirtimi apie mokymosi procesą, bendravimą su mokytojais ir pasiruošimą baigiamiesiems darbams - didelio formato tapytiems paveikslams.

Moksleivių baigiamųjų darbų vadovai buvo mokytojai Arūnas Augutis , Raimondas Gailiūnas ir Žilvinas Vaičiūnas.

Arūnas Augutis ir Raimondas Gailiūnas renginio svečiams papasakojo apie darbų atlikimo technikas ir specifiką, o patys mokiniai žiūrovams pristatė savo darbus, trumpai papasakodami ką paveiksluose pavaizdavo ir norėjo perteikti 

Tėvų vardu kalbėjęs Simonas Tuska džiaugėsi, kad vaikai turėjo galimybę mokytis pas puikius mokytojus profesionalus, o mokyklos administracijos darbuotojai visus metus buvo labai draugiški ir palaikantys. Jo žodžiai atspindėjo tėvų padėką ir pasitenkinimą mokyklos darbu.

Baigimo ceremonijoje mokiniai mokytojams ir darbuotojams įteikė atminimo dovanėles, kurios simbolizavo jų padėką už viską, ką jie padarė per mokymosi laikotarpį.

Inga Vagonė įteikė baigimo pažymėjimus ir pasveikino mokinius su jų pasiekimais.Ypatingą dėmesį renginyje pelnė Afroditė Tuskaitė, kuri mokyklą baigė vien dešimtukais ir už tai gavo specialų prizą. Jos pasiekimai buvo įvertinti ir apdovanoti, o tai įkvėpė visus dalyvius siekti aukščiausių rezultatų.

„Rokiškio Sirena“ ir Gabrielės Geidonaitės nuotr. 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video