Jaunoji Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos ambasadorė dalyvavo seminare #mepaLietuva (1)

Publikuota: 2021-11-24 Kategorija: Švietimas
Jaunoji Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos ambasadorė dalyvavo seminare #mepaLietuva
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio rajono Juodupės gimnazija

Lapkričio 23 d. vyko seminaras, kurį vedė Lukas Keraitis. Jis LRT Plius laidos „Mokslo sriuba“ reportažų autorius ir laidos „Lukas ir Ludis“ vedėjas, taip pat groja grupėje „Abudu“.
 
L. Keraitis kalbėjo apie dirbtinį intelektą, kokias funkcijas atlieka dirbtinis intelektas, kaip jis yra mokomas pažinti pasaulį, kaip žmonės jį mato, kokie yra jo minusai. Taip pat lektorius kalbėjo apie kitas naujas technologijas, tokias kaip NFT. Išvertus tai reiškia „nekeičiamasis žetonas“, palietė ir naują technologiją - Metaverse (Meta visata).
 
Pasak Luko Keraičio „galima tikėtis, kad riba tarp interneto ir mūsų kasdienybės ir toliau keisis, atsiras vis daugiau technologijų, ir galima tik nuspėti, kaip naudosimės internetu po 10 - 15 metų".
Lektorius iškėlė klausimą, kaip gi toliau keisis technologijos ir kokių permainų jos padarys žmonijos gyvenimui?
 
Seminare dalyvavo Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos jaunoji MEPA ambasadorė Brigita Šedytė, kuri po seminaro reflektavo: „Labai įdomu klausytis jo nuomonės, jis kalbėjo apie naujas technologijas, dirbtinį intelektą, NFT, vėliau atsakinėjo į mūsų užduotus klausimus. Šiaip pasirodė labai fainas žmogus, tai pati uždaviau kelis klausimus.“
Džiaugiamės jaunų žmonių noru tobulėti!
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video