Konkursą vedė buvęs mokinys (0)

Publikuota: 2024-05-24 Kategorija: Švietimas
Konkursą vedė buvęs mokinys
Rokiškio Sirena nuotr. / Tūbelietis 2024

2024 gegužės 24 d. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos salėje vyko tradicinis konkursas „TŪBELIETIS 2024“. Šį konkursą, su trumpomis pertraukomis, mokykla rengia nuo 2015 metų, o dabartiniu formatu jis vyksta jau antrus metus iš eilės. Renginys subūrė mokyklos bendruomenę ir suteikė progą mokiniams parodyti savo žinias bei gebėjimus.

Konkurse dalyvavo septyni entuziastingi progimnazijos mokiniai. Jiems renginį vedė buvęs mokyklos mokinys Andrius Burnickas, kuris taip pat buvo atsakingas už konkursui skirtų klausimų parengimą. A. Burnicko indėlis į renginio sėkmę buvo neįkainojamas, o jo įsitraukimas džiugino tiek dalyvius, tiek žiūrovus.

Svarbu paminėti, kad konkurso rėmėjas buvo dar vienas buvęs šios mokyklos mokinys – Simonas Tuska, kuris jau keletą metų iš eilės prisideda prie renginio finansinės paramos. Jo dėka dalyviai galėjo džiaugtis puikiais prizais, kurie skatino dar didesnį įsitraukimą ir susidomėjimą.

Šiais metais konkurso nugalėtoju tapo 7 B klasės mokinys Lukas Martinez Gonzalez. Už puikų pasirodymą jis buvo apdovanotas konkurso statulėle ir knyga enciklopedija. Visi kiti dalyviai taip pat neliko be dovanų – jiems buvo įteiktos knygos enciklopedijos ir padėkos raštai, kurie primins apie dalyvavimą šiame reikšmingame renginyje.

Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas išreiškė didelį džiaugsmą dėl šio tradiciniu tapusio renginio. Pasak jo, konkursas „TŪBELIETIS“ ne tik stiprina mokinių žinias, bet ir skatina bendruomeniškumą bei mokyklos bendruomenės įsitraukimą.

Toks renginys kaip „TŪBELIETIS“ yra puikus pavyzdys, kaip mokykla gali puoselėti savo tradicijas, ugdyti mokinių gebėjimus ir skatinti jų kūrybiškumą. Tikimės, kad ši graži tradicija tęsis dar daugelį metų ir nekantriai laukiame kitų metų konkurso.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video