Lopšelio-darželio „Varpelis“ „Pelėdžiukų“ grupės vaikų edukacinė kelionė po Rokiškio miestą (foto) (0)

Publikuota: 2022-09-16 Kategorija: Švietimas
Lopšelio-darželio „Varpelis“ „Pelėdžiukų“ grupės vaikų edukacinė kelionė po Rokiškio miestą (foto)
Rokiškio lopšelio-darželio ,,Varpelis“ nuotr. / Lopšelio-darželio „Varpelis“ „Pelėdžiukų“ grupės vaikų edukacinė kelionė po Rokiškio miestą

Belaukiant Rokiškio miesto 523-iojo gimtadienio, Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis“ atstovai „Pelėdžiukų“ grupės vaikai su mokytoja Albina, mokytojos padėjėja Rita ir meninio ugdymo mokytoja Inga, išvyko į edukacinę kelionę po Rokiškio miestą prisidėję pilnus krepšelius dovanų.
 
Eidami gatvėmis sveikino praeivius, dovanojo darbelius pagamintus iš molio, kuriuos kūrė būrelį „Menų studija“ lankantys vaikai, linkėjo gražaus miesto gimtadienio.
 
Pakeliui vaikai su mokytojais užsuko ir pas miesto merą. Jis buvo maloniai nustebintas sulaukęs netikėtų svečių su dovanomis ir daina apie kiškį. Meras visus pakvietė užsukti ir į jo darbo kabinetą. Čia vaikai galėjo apžiūrėti mero darbo vietą, padėkas. O smagiausia buvo tai, kada vaikai netikėtai gavo dovanų po atšvaitą ir saldžią staigmeną.
 
 
Senamiestyje užsukome į 30 metų gyvuojantį „Reginos saloną“. Salono šeimininkas buvo sužavėtas bei pradžiugintas ir vis kartojo: „Kaip smagu, kad jūs užsukote“.
 
Atvėrė duris ir Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centras. Šiltai visus sutiko ten besidarbuojantys žmonės, suteikė informacijos apie vaikams veikiančias edukacines erdves Rokiškio mieste, padovanojo po lankstinuką apie jas.
Vaikai centre galėjo pasigrožėti įvairiais gaminiais su mūsų miesto atributika.
 
 
Neaplenkėme ir Rokiškio rajono laikraščio „Rokiškio Sirena“ redakcijos. Draugiškai nusiteikęs kolektyvas šypsojosi klausydamasis palinkėjimų ir muzikinio sveikinimo. Džiaugėsi vaikų rankomis pagamintomis dovanėlėmis.
 
Vaikai laimingi ir su dovanomis grįžo į darželį.
 
Iki pietų lopšelio-darželio kieme vaikai dalyvavo žaidime „Kiškių medžioklė“. Jau nuo ankstyvo ryto kiškiai slėpėsi netikėčiausiose vietose: darže, gėlyne, židinyje, gėlių vazonuose... Linksma, emocijų pilna medžioklė buvo sėkminga - sumedžiotas 71 kiškis. Daugiausia jų rado Žiogelių grupės vaikai.
 
 
Rokiškio lopšelio-darželio „Varpelis" bendruomenė visus sveikina su Rokiškio miesto 523-iuoju gimtadieniu!
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video