Metų mokytojais pretenduoja tapti... (0)

Publikuota: 2023-01-27 Kategorija: Švietimas
Metų mokytojais pretenduoja tapti...
Rokiškio Sirena nuotr. / Palaikykime mūsų mažuosius rokiškėnų mokytojus.

Socialiniame tinkle Facebook rokiškėnai dalinasi žinia, apie renkamą Lietuvos metų mokytoją. Pirmiausia pasirodė kvietimas balsuoti už savo krašto atstovę, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos mokytoją Laimą Bieliūnienę, tačiau konkursu pasidomėjus išsamiau paaiškėjo, kad skirtingose kategorijose nominuojami net keturi rajono pedagogai.

Keturi kandidatai

Registracija į projektą „Lietuvos mokytojas 2023“ prasidėjo sausio 9 d. Aštuoniose skirtingose kategorijose varžosi keli šimtai šalies pedagogų iš skirtingų ugdymo įstaigų.

Rokiškėnai kviečiami balsuoti už savo rajono pedagogus:

Olia Samėnienė (kategorija Pradinis ugdymas, Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazija)

Arvydas Uldinskas (kategorija Vidurinis ugdymas, matematika, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija)

Egidijus Kundrotas (kategorija Vidurinis ugdymas, muzika, Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija)

Laima Bieliūnienė (kategorija Neformalus ugdymas, etnomuzika, Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykla)

Titulai – kovo 1 d.   

Apie projektą „Lietuvos mokytojas 2023“ skelbiama internetiniame portale plus.lrytas.lt: „Naujienų portalas lrytas.lt trejus metus kvietė visuomenę siūlyti savo mokytojus šauniausiųjų rinkimuose, taip parodant jiems dėmesį, padėkojant už svarbų darbą. Mokytojai keičia ne tik vaikų ateitį, bet ir šalies švietimo veidą. Todėl rinkimai virto projektu „Lietuvos mokytojas 2023“, kurio tikslas – atrasti ir įvertinti švietimo lyderius, padrąsinti jaunus žmones rinktis mokytojo profesiją bei dirbantiems mokytojams patvirtinti, kad jų įdėtas darbas ir atsidavimas turi išskirtinę prasmę. Specialiai projektui sukurtame puslapyje yra rubrika su nominuotais mokytojais, jų aprašymai ir galimybė balsuoti. Nugalėtojai bus išrinkti susumavus skaitytojų ir sudarytos vertinimo komisijos balsus. Skelbiami kovo 1d. “

Balsavimas vyksta iki vasario 22 d. portale lrytas.lt viršuje, horoskopų ir TV programos eilutėje, skiltyje „Lietuvos mokytojas“.

 Autorius - Miglė DAMBRAUSKAITĖ

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video