Mokinių pažintis su Rokiškio rajono savivaldybe (0)

Publikuota: 2022-05-16 Kategorija: Švietimas
Mokinių pažintis su Rokiškio rajono savivaldybe
Organizatorių nuotr. / Mokinių pažintis su Rokiškio rajono savivaldybe

Senamiesčio progimnazijos „Veiklių mokinių klubo “ nariai lankėsi rajono savivaldybėje. Čia juos maloniai sutiko priimti  Jaunimo reikalų koordinatorius Gediminas Kriovė. Jis mokinius patrauklia forma supažindino su rinkimų į rajono savivaldą sistema, paaiškino apie tarybos narių veiklą, apie savo kaip Jaunimo reikalų koordinatoriaus darbus.

Mokiniai turėjo galimybę apsilankyti posėdžių salėje, kur vyksta rajono mero organizuojami savivaldybės tarybos posėdžiai. Čia apie savo pareigas ir darbą papasakojo savivaldybės administracijos direktorius Audrius Burnickas.

Vėliau Gediminas Kriovė mokiniams organizavo pažintinę ekskursiją po savivaldybės pastatą. Kai kurie specialistai  kvietėsi ir į savo kabinetus, trumpai pristatė savo darbo ypatumus. Mokiniams pasitaikė proga susitikti su rajono meru Ramūnu Godeliausku, pabūti jo kabinete. Meras papasakojo apie savo kasdienius darbus savivaldybėje, dalyvavimą įvairiuose renginiuose, nuolatinį bendravimą su visuomene. Mokiniai įsitino, kad mero pareigos labai atsakingos.

Jaunimą savo kabinete priėmė ir miesto seniūnas Arūnas Krasauskas. Čia mokiniams ypač patiko galimybė stebėti kompiuteryje kamerų perduodamus miesto vaizdus. Įdomu buvo pabendrauti su rajono švietimo skyriaus vedėju Aurimu Laužadžiu.

Senamiesčio progimnazijos „Veiklių mokinių klubo“ nariai labai dėkingi Gediminui Kriovei ir kitiems savivaldybės specialistams, suradusiems laiko papasakoti apie savo darbą rajono žmonių labui. Tai buvo labai naudinga patirtis.

                                                                                                   Senamiesčio „Veiklių mokinių klubo“ inf.

 

 

  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video