Nugalėtojų taurė – į Rokiškį (0)

Publikuota: 2023-03-17 Kategorija: Švietimas
Nugalėtojų taurė – į Rokiškį
Rokiškio Sirena nuotr. / 5-8 klasių jaunieji matematikai, nurungė 13 komandų iš kitų Aukštaitijos regiono miestų.

Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos jungtinė 5-8 klasių mokinių komanda penktadienį iš Utenos grįžo nešini nugalėtojų taure. Iš 14-os komandų, dalyvavusių matematikos varžytuvėse, rokiškėnai buvo geriausi.

Matematika – jėga

Utenos Aukštakalnio progimnazijoje vykusiose matematikų varžytuvėse, skirtose akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti, dalyvavo komandos iš: Utenos rajono bei Aukštaitijos regiono ugdymo įstaigų. J. Tūbelio progimnazijos matematikos mokytoja Virginija Navikienė sakė, kad komandas sudarė 8 mokiniai: po du mokinius iš 5, 6, 7, 8 klasių.

„Varžytuvių metu jaunieji matematikai sprendė užduotis, parengtas pagal šiose klasėse besimokančiųjų lygius. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mes – geriausi. Labai džiaugiamės savo moksleivių pasiekimais. Juk taip smagu, kad turime stiprių matematikų. Vaikų, kurie gilinasi į matematines užduotis daugiau, nei reikia pamokoms. Juk dalyvaudami olimpiadose jie sprendžia sunkesnes, nei įprasta, užduotis“, – kalbėjo mokytoja.

Progimnazijos direktorius Zenonas Pošiūnas džiaugėsi, kad progimnazijoje turimos priemonės – kompiuteriai, įranga – taip pat skatina vaikus daugiau domėtis matematika, lavinti protą bei mąstyti, o dalyvavimas konkursuose ar olimpiadose sudaryti galimybę tobulėti gabiems mokiniams.

Pirmąją vietą užėmusi komanda buvo apdovanota akademiko V. Statulevičiaus taure ir kitais metais varžytuvėse dalyvaus svečio teisėmis.

Pasak direktoriaus, į progimnaziją varžytuvių nugalėtojų taurė atkeliauja antrą kartą, tačiau tiksliai įvardinti, kada buvo pirmasis – negalėjo.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video