Pandėlio gimnazijos būrelio „Gatvės menas" veikla (foto) (0)
Publikuota: 2022-10-20
Kategorija:
Švietimas
Pandėlio gimnazijos IIIg dailės grupės ir būrelio „Gatvės menas" mokiniai aplankė gatvės meno objektus Rokiškyje ir Juodupėje.
Apie langines ir kiekvienais metais vykstantį Rokiškyje langinių plenerą pasakojo, savo kurtas langines pristatė menininkė Eglė Kurlavičienė. Ji šiuose pleneruose dalyvavo jau keturis kartus.

Taip pat mokiniai aptarė mikrorajone ant daugiaaukščių esančius karpinių piešinius, Juodupėje, miestelio centre, susipažino su gatvės menu.
Dailės būrelio „Gatvės menas" nariai šauniai padirbėjo. Namo, esančio Pandėlyje, Panemunio gatvėje, dar viena siena pasipuošė piešiniu. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie miestelio gražinimo.
Dailės mokytoja Aušra Viduolienė

Rekomenduojami video
Šiais metais Lietuvos Laisvės liepsna skaičiuoja 35-uosius metus ir kaip niekad šaltą Sausio 13-ąją dar kartą šildė šalies žmones. Visoje Lietuvoje vilnijo prisiminimų ir pagarbos renginiai.
LK KASP Vyčio apygardos 5-osios rinktinės Rokiškio 506-osios pėstininkų
2026-01-14
Miesteliuose mokyklos dažnai yra labiau matomos, jos tampa svarbia bendruomenės dalimi, todėl ir menkiausi sprendimai turi būti labai pamatuoti. Nors prieš 7 metus Rokiškio rajono Obelių gimnazijai buvo prognozuojamas mokinių mažėjimas ir neišvengiami struktūriniai pokyčiai, &sc
2026-01-14
Jurgio Kairio vardo skautų draugovės Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos mokiniai šeštadienį viešėjo Vilniuje. Tačiau šį kartą 8 jaunuoliai, lydimi vadovės Eleonoros Baršienės ir progimnazijos direktoriaus Zenono Pošiūno, į sostinę vyko ne pramogauti
2026-01-12
Nuo kitų metų valstybinius brandos egzaminus (VBE) laikysiančių abiturientų laukia naujovė – išlaikymo kartelė nuo 35 taškų laikinai mažinama iki 25. Tiesa, ši kartelė bus taikoma tik du metus – per tą laikotarpį Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (&Scaron
2025-12-29
Jau šešerius metus Rokiškio rajone veikiantys mobiliojo darbo su jaunimu darbuotojai kiekvieną savaitę vyksta į keturis atokesnius rajono miestelius – Pandėlį, Kamajus, Duokiškį ir Panemunėlį. Čia laukiamas kiekvienas 14–29 metų jaunas žmogus, su savo poreikia
2025-12-22