Rokiškyje fiziniam vaikų užimtumui po pamokų – didžiulės galimybės (0)

Publikuota: 2023-09-11 Kategorija: Švietimas
Rokiškyje fiziniam vaikų užimtumui po pamokų – didžiulės galimybės
KKSC nuotr. / E. Ščiuplio teigimu, sportuojantys vaikai tampa drausmingesni, žino, kad yra disciplina, dienos rėžimas, jiems lengviau adaptuotis mokykloje.

Prasidėję nauji mokslo metai – galimybė siekti ne tik mokslo aukštumų, bet ir lavinti savo gebėjimus popamokinėje veikloje. O pasiūla, Rokiškio neformaliojo ugdymo įstaigose, tikrai – nemenka.

 Rugsėjis – pasirinkimų mėnuo

Vieni moksleiviai rugsėjį pradeda iš karto žinodami, ką nori veikti pamokoms pasibaigus. Kitiems šis mėnuo tampa pasirinkimų mėnesiu. Neretai, moksleiviai išbando visas – muzikos, dailės, šokio ir sporto sritis, kol atranda tai, kas jiems labiausia tinka ir patinka.

Anot Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) direktoriaus pavaduotojo Edmundo Ščiuplio, sportuoti norintys mažieji rokiškėnai jų centre gali rinktis labai skirtingas programas: nuo protą lavinančio strateginio šachmatų būrelio, iki itin fiziškai aktyvaus krepšinio ar tinklinio treniruočių.

„Norinčių lankyti KKSC laukiame visą rugsėjį. Apsisprendimui tikrai užtenka mėnesio. Sudėtingiau, gal su mažaisiais, kurie tik pradeda eiti į mokyklą. Kol suranda save, neretai, išbando visas sporto šakas. Ne paslaptis, kad vaikų pasirinkimui didžiulę įtaką daro aplinka: tėvai, draugai, artimieji. Žinoma, tikrai yra vaikų, kurie ateina konkrečiai žinodami kur nori būti ir niekur nelaksto“, – apie vaikų apsisprendimus kalbėjo pavaduotojas. 

Visą straipsnį skaitykite rugsėjo 12 d., antradienio, „Rokiškio Sirena“ numeryje.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video