Senamiesčio progimnazija šventė kitokias aštuntokų išleistuves (0)

Publikuota: 2024-06-20 Kategorija: Švietimas
Senamiesčio progimnazija šventė kitokias aštuntokų išleistuves
Asmeninio archyvo nuotr. /

Birželio mėnuo – besibaigiantys mokslo metai, išleistuvės ir vasaros atostogos. Rokiškio Senamiesčio progimnazija į tolimesnį kelią išlydėjo savo vyriausius mokinius – 8-okus.

Iki šiol progimnazijoje būdavo rengiama tik simbolinė 8-okų išleistuvių šventė, nes į gimnazistų pasaulį žengiantys moksleiviai vis tiek likdavo tame pačiame Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos Senųjų rūmų pastate.

Tačiau šiais metais išleistuvės buvo visai kitokios – ši laida palieka mokyklą, o moksleiviai rugsėjo 1-ąją buriuosis „Romuvos“ gimnazijoje, todėl išsiskyrimas su mokykla buvo itin jaudinantis.

Progimnaziją baigusių 8-okų klasių auklėtojos: Rita Vitkauskienė ir Ina Nagelė savo auklėtiniams vedė paskutiniąsias pamokas, kuriose dalyvavo ir mokinių tėvai. Peržvelgdamos nuotraukas, auklėtojos priminė daugybę kartu praleistų smagių akimirkų. Savo prisiminimais apie mokykloje prabėgusį laiką, apie svajones ir lūkesčius į ją atėjus, pasidalino ir mokiniai. Jie rašė laiškus – palinkėjimus sau, kantrybės ir ištvermės linkėjo progimnazijoje liekantiems mokytojams. Iškilmingo renginio aktų salėje metu, mokyklos direktorė Saulė Kazinavičienė visiems 8-okams įteikė progimnazijos baigimo pažymėjimus.

Viena moksleivė, Gabija Deksnytė, baigė progimnaziją vien dešimtukais.

Atsisveikinimui aštuntokai pasirinko „Darbščiųjų bitučių“ temą, nes mokinių gyvenimas mokykloje primena bičių avilį: dūzgiantį ir šurmuliuojant, kuriame daug dirbama, kad surinktum, sukauptum žinias ir patirtį.

Aštuntokai dėkojo savo mokytojams už nuoširdų jų darbą, rūpestį, pagalbą, patarimus. Skambėjo mokinių atliekamos dainos, sušoktas atsisveikinimo valsas.

Progimnazijos baigimo proga 8-okus sveikino tėveliai, artimieji, draugai, mokytojai.

Sėkmingai įveiktas vienas etapas. Laukia nauji iššūkiai.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video