Dėl NATO naikintuvų pratybų gali būti girdimi į sprogimus panašūs garsai (0)
Publikuota: 2024-09-16
Kategorija:
Trumpa informacija
Virš Šiaurės Lietuvos šią savaitę vyks NATO naikintuvų mokymai.
Kaip pranešė Lietuvos kariuomenė, NATO lėktuvai treniruosis pirmadienį ir trečiadienį. Jų metu Šiaurės Lietuvoje gali būti girdimi į sprogimus panašūs garsai.
Pratybose dalyvaus šiuo metu Lietuvoje NATO oro policijos vykdantys Italijos karinių oro pajėgų pilotai su naikintuvais „Eurofighter Typhoon“.
Rekomenduojami video
Rokiškio specialioji mokykla-daugiafunkcis centras: eilėraštis mamoms, auginančioms ypatingus vaikus
(0)
Ta nežinia ir ateitis miglota, Ir ašaros suvertos perlų vėriniais.Paslėptas jausmas degina krūtinę Ir sielos gelmę kloja pelenais.
Supykęs vėjas taršo mano plaukus, Atsitrenkiu į tuštumą ištiesusi rankas...Malda seniai nepadeda! Sakai - likimas?Dalio
2026-01-09
Naujausiame „Rokiškio Sirena“ numeryje skaitykite:
Rokiškio „ruoniai“ grįžta! Kiekvieną sekmadienį miesto ežero pakrantėje – ledinės maudynės, bėgimas miško takais ir drąsesnės nei vyrai moterys. Kas tie žmonės, kurių eketė neužšals vi
2026-01-08
2025 m. gruodžio mėnesį Rokiškio rajone:
Gimė - 11 (iš jų 3 užsienyje).
Mirė - 56 (iš jų 2 užsienyje).
Susituokė - 4.
Išsituokė - 10.
2026-01-06
Antradienį miesto gyventojų demėsį prikaustė gatvėmis besiblaškanti stirna.
Pirmieji gyvūno kadrai buvo užfiksuoti dar pirmadienio vakarą Vytauto gatvėje. Antradienį stirnaitė tęsė savo kelionę – buvo pastebėta Kauno gatvėje ir netgi užsuko į Rokiškio J. Keliuočio viešo
2026-01-06
Pirmajame šių metų „Rokiškio Sirena“ numeryje skaitykite:
Aktualijos
Kur dėti nupuoštą eglę? Seniūnija ruošia 3 surinkimo punktus.
Gintaras Girštautas apsisprendė: po 36 metų paliko Skemų socialinės globos namų direktoriaus kabinetą ir pasirink
2026-01-05