Naujausiame „Rokiškio Sirena“ numeryje skaitykite (0)
Publikuota: 2025-10-09
Kategorija:
Trumpa informacija
Šiame numeryje skaitykite:
- Rokiškyje – tarptautinis teatrų festivalis „Theater Cluster“! Kitą savaitę miestą užlies teatrinė energija: į Rokiškį atvyksta trupės iš Italijos, Liuksemburgo, Kazachstano, Ukrainos, Katalonijos ir Lietuvos. Repertuaras – nuo absurdo komedijų iki klasikos interpretacijų.
- Kultūros bendruomenė buvo atlaidi lietui, bet ne „Nemuno aušrai“. Rokiškio kultūros sektoriaus atstovai jungėsi prie visos Lietuvos kultūrininkų streiko, išreikšdami poziciją prieš „Nemuno aušros“ partiją ir jos įtaką kultūros politikai.
- Gyvūnų gerovė priklauso nuo šeimininkų. Veterinarijos specialistė Edita Jončienė primena: auginti gyvūną – ne privilegija, o atsakomybė.
- START: Nepriklausomybės aikštės dalis jau slepiasi už metalinių užtvarų. Miesto centre prasideda ilgai laukti darbai.
- Kelio danga ant viaduko – niekuo neišsiskiria. Po savaitgalio avarijų keliami klausimai: ar problema – slidus asfaltas, ar vairuotojų įpročiai?
Taip pat gausybė skelbimų, Rokiškio r. demografinė rugsėjo mėn. statistika ir kita aktuali informacija.

Rekomenduojami video
Naujausiame „Rokiškio Sirenos“ numeryje skaitykite:
Ar tikrai restoranas „Pupelė“ rugsėjį užvers duris? Savininkė Laura Viduolytė-Pupelienė atvirai atsako į sklandančius gandus.
Lietuvos–Latvijos pasienyje vėl vykdomi visą parą trunkantys transporto patikrini
2026-07-20
Naujausiame „Rokiškio Sirena“ numeryje skaitykite:
Geros žinios abiturientams! Istorijos valstybinis egzaminas Rokiškio rajonui padovanojo net tris papildomus šimtukus! Kas tie sėkmingieji ir kaip sekėsi kitiems mūsų krašto moksleiviams?
Mados naujienos mi
2026-07-16
Pastaruoju metu pasitaiko bandymų išvilioti gyventojų pinigus prisidengiant „Sodros“ vardu. Sukčiai siunčia el. laiškus ir trumpąsias žinutes, kurios atrodo panašios į oficialius „Sodros“ pranešimus, tačiau jų tikslas – atskleisti prisijungim
2026-07-15
Nuo rugpjūčio mėnesio Rokiškio rajono ligoninėje prasideda modernizavimo darbai: priėmimo-skubios pagalbos skyrius laikinai persikels į kitas patalpas.
Nuo rugpjūčio mėnesio VšĮ Rokiškio rajono ligoninėje prasideda vienas didžiausių pastarųjų metų infrastruktūros modernizavimo
2026-07-14
Informuojame, kad Rokiškio rajono savivaldybės administracija sudarė preliminarų netvarkomų, apleistų kitos paskirties žemės sklypų sąrašą (toliau – Sąrašą).
Sąraše – 71 apleistas sklypas. Daugiausia netvarkomų ir apleistų sklypų šiais metais užfiksuot
2026-07-14