Netikėtai mirė vienas sėkmingiausių Rokiškio verslininkų (0)

Publikuota: 2024-06-08 Kategorija: Trumpa informacija
Netikėtai mirė vienas sėkmingiausių Rokiškio verslininkų
Rokiškio Sirena nuotr. / Irmantas Tarvydis

2024 m. birželio 7-ąją mirė vienas sėkmingiausių Rokiškio rajono verslininkų, UAB „Ivabaltė“ įkūrėjas, politikas ir savo kraštui neabejingas žmogus, 58-erių sulaukęs Irmantas Tarvydis.

Artimai su I. Tarvydžiu ne tik politikoje, bet ir kitais darbiniais klausimais bendravęs opozicijos kolega Antanas Vagonis sakė, kad verslininkas praėjusios savaitės pabaigoje vyko į sostinę pasitikrinti sveikatos.

„Užvakar mes kalbėjomės, nes turėjome bendrų reikalų. Sakė, kad važiuoja į Vilnių atlikti kraujo tyrimų. Nežinau smulkmenų, bet medikai pasakė, kad kraujas yra blogas ir liepė jam iš karto gultis į ligoninę. Dar vakar aš jam skambinau, tačiau jis neatsiliepė, neperskambino. Šiandien sulaukiau Irmanto dukros skambučio ir sužinojau liūdną žinią – bendražygis mirė ligoninėje...“, – šeštadienio rytą „Rokiškio Sirenai“ sakė A. Vagonis.

Atsisveikinti su I. Tarvydžiu galima dar šiandien (antradienį), Kamajų Šv. Kazimiero bažnyčioje nuo 9 val. iki 12.00 val.

Žinomas Rokiškio krašto verslininkas ir politikas amžino poilsio atguls 12 val. Kamajų Šv. Kazimiero bažnyčios kapinėse.

Ateinančių atsisveikinti su I. Tarvydžiu, jo atminimą velionio šeima prašo pagerbti baltų rožių žiedais.

Verslininkas buvo neabejingas Rokiškio rajonui, todėl aktyviai dalyvavo rajono politinėje veikloje. Ne kartą I. Tarvydis siekė Rokiškio rajono mero posto, ne vieną kadenciją dirbo Rokiškio rajono tarybos nariu.

Po 2023-ųjų metų savivaldos rinkimų, politikas dirbo opozicijoje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video