Nuvažiavo į griovį ir apsivertė (0)
Publikuota: 2020-11-20
Kategorija:
Trumpa informacija
2020 m. lapkričio 19 d., 07:10 val. gautas pranešimas, kad Vyžuonos g., Sodelių k. (Juodupės sen.) lengvasis automobilis nuvažiavo į griovį ir apsivertė.
Atvykus ugniagesiams apvirtęs automobilis gulėjo griovyje, o ant kelio buvo nuvirtęs medis. Prispaustų žmonių nebuvo. Automobilio vairuotoją apžiūrėjo greitosiosios medicinos pagalbos medikai.
Automobilis atverstas. Dėl saugumo atjungtas automobilio akumuliatorius. Panaudojus grandininį pjūklą nuo kelio pašalintas medis.
Rekomenduojami video
Pirmadienį, gruodžio 29-ąją Rokiškio rajono savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje buvo sutuokta 100-oji šių metų pora.
Pasak savivaldybės Civilinės metrikacijos ir archyvų skyriaus vedėjos Aistės Sketerytės, šiais metais daugiau santuokų nenumatyta.
A. S
2025-12-29
Paskutiniajame šių metų „Rokiškio Sirena“ numeryje skaitykite:
METŲ APŽVALGA
Metų pabaiga – pats metas sustoti, atsiversti kalendorių ir permesti akimis tai, kas liko tarp pažadų, dulkių, pergalių ir pirmųjų kartų.
Šiame numeryje apžvelgiame 2025-uosiu
2025-12-29
Šventiniame „Rokiškio Sirenos“ numeryje – istorijos, kurios sušildo.
Salų dvare atgimė bajoriški laikai – kilmingi ponai, senosios tradicijos ir medžioklės ritualai. Rokiškėnai dalijosi gerumu – ankstukams iškeliavo šim
2025-12-22
„Rokiškio Sirena“ – 2025 m. gruodžio 19 d.
Pagerbta rajono sportininkų bendruomenė – apdovanojimai, konkurencija ir klausimas: ar netrūksta naujų veidų?
Vėl protestai dėl LRT – trys įstatymo eilutės ir didžiulis ažiotažas visuomenėje. Pokalbis su roki&s
2025-12-18
NAUJI METAI – SENOS KAINOS!
Kviečiame prenumeruoti laikraštį „Rokiškio Sirena“ 2026 metams ir išlikti svarbiausių rajono naujienų sūkuryje!
Laikraštį paštininkai pristatys tiesiai į Jūsų pašto dėžutę!
Prenumeratos kainos 2026
2025-12-16