Rokiškio krašto muziejus kviečia skirti 1,2% savo pajamų mokesčio (0)
Publikuota: 2021-03-23
Kategorija:
Trumpa informacija

Kviečiame skirti 1,2 proc. sumokėto gyventojų pajamų mokesčio Rokiškio krašto muziejui ir tokiu būdu paremti muziejaus veiklą bei prisidėti prie tikslų įgyvendinimo.
Per valstybinės mokesčių inspekcijos elektroninę deklaravimo sistemą užpildykite ir pateikite formą FR0512, pasirinkite kodą 2 – t. y. Paramos gavėjas ir įveskite kodą 190263920 bei skiriamą gyventojų pajamų mokesčio procentą. Gyventojų pajamų mokesčio dalį paskirti paramai galima iki gegužės 3 dienos.
Dėkojame visiems prisidėjusiems!
Rekomenduojami video
Internete netrūksta įspūdingų Lietuvos gamtos vaizdų, tačiau šis kadras pavergė net ir daug mačiusius socialinių tinklų vartotojus.
„Reddit“ forume pasidalinta nuotrauka iš Rokiškio, pavadinta „Normali diena Lietuvoje“. Įrašas sulaukė gausybės rea
2025-08-09
Lietuvoje gandrai paprastai į šiltuosius kraštus pradeda išskristi rugpjūčio pabaigoje – rugsėjo pradžioje, tačiau šiandien, rugpjūčio 8 d. jau užfiksavome būrį skrendančių gandrų. Nejaugi paukščiai jau palieka mūsų kraštą?
Vaizdo įrašą ga
2025-08-08
Vasaros įkarštyje – renginių sprogimas Rokiškyje!
Vargonai, klasika ir Čiurlionio dvasia: Tarptautinis vargonų muzikos festivalis grįžta su muzikantais iš JAV, Latvijos, Čekijos ir Lietuvos. Garsieji Rokiškio „Walcker“ vargonai vėl kalbės. O ką
2025-08-07
Visą rugpjūčio mėnesį Justino Vienožinskio memorialinio muziejaus Kultūros klojime vyksta rezidencija „Audimas nuo amato iki meno“.
Kiekvieną rezidencijos savaitę gyvena ir kuria vis kitos dalyvių grupės. Kuratorius, trečios kartos audėjas, Vladas Daškevičius dalinasi savo patirt
2025-08-07
2025 m. liepos mėnesį Rokiškio rajone:
Gimė - 16 (iš jų 8 užsienyje).
Mirė - 40 (iš jų 2 užsienyje).
Susituokė - 21 (iš jų 9 bažnyčioje).
Išsituokė - 8.
2025-08-06