Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas džiaugiasi nauju automobiliu (0)

Publikuota: 2024-06-12 Kategorija: Trumpa informacija
Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas džiaugiasi nauju automobiliu
VRM foto / Agnė Bilotaitė įteikia automobilio raktelius Daliui Kunigėliui

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė iškilmingai įteikė naujųjų automobilių raktelius Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) pareigūnams. Šie rakteliai žymi dar vieną svarbų žingsnį link pareigūnų darbo sąlygų gerinimo ir jų pasirengimo stiprinimo. Vienas iš naujųjų „Nissan X-Trail“ automobilių buvo skirtas Rokiškio priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai, kuriai vadovauja Dalius Kunigėlis.

D. Kunigėlis džiaugiasi gauta technika ir teigia, kad naujasis automobilis ženkliai pagerins komandos veiklos efektyvumą. „Šie automobiliai – dar vienas indėlis į pareigūnų gerovės, parengties bei motyvacijos sustiprinimą,“ – sako D. Kunigėlis. Jis taip pat pabrėžia, kad šiuolaikinės technologijos ir pagerintos darbo sąlygos yra esminiai faktoriai, leidžiantys užtikrinti aukštą reagavimo į incidentus lygį.

Iš viso 20 „Nissan X-Trail“ specialiosios paskirties automobilių buvo paskirstyti į įvairius Lietuvos miestus ir rajonus, įskaitant Vilnių, Švenčionis, Alytų, Biržus, Ignaliną, Kupiškį, Pasvalį, Klaipėdą, Kretingą, Kauną, Jonavą, Prienus, Marijampolę, Šiaulius, Telšius, Mažeikius ir Kuršėnus. Šie automobiliai bus naudojami prevencinei veiklai bei reagavimui incidentų metu.

Naujieji „Nissan X-Trail“ automobiliai yra puikiai pritaikyti pareigūnų reikmėms. Jie gali tempti iki 1 800 kg svorio priekabą ir turi visų varančių ratų (4WD) pavarą. Degalų sąnaudos siekia tik 6,3 – 6,7 litrų, o vieno automobilio kaina – 35 453 eurai. Toks investicinis žingsnis ženkliai prisideda prie pareigūnų darbo sąlygų gerinimo ir motyvacinės sistemos tobulinimo.

Nuo 2020 metų PAGD finansavimas išaugo 59 milijonais eurų, kas sudaro 46 procentus. Šie finansiniai pokyčiai leido ženkliai pagerinti pareigūnų darbo užmokestį ir darbo sąlygas, o naujų automobilių įsigijimas yra dar vienas įrodymas, kad investuojama į saugumo ir efektyvumo didinimą.

Rokiškio priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vadovas Dalius Kunigėlis ir jo komanda nekantriai laukia, kada galės pilnai išnaudoti naujojo automobilio galimybes savo darbe, užtikrindami dar didesnį saugumo lygį savo bendruomenei.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video