3 patarimai, kaip sklandžiai persikraustyti į užsienio šalį (0)

Publikuota: 2022-12-02 Kategorija: Verslas
3 patarimai, kaip sklandžiai persikraustyti į užsienio šalį
Organizatorių nuotr. / Siunta

Persikraustymas į naują būstą jaudina, o jeigu tas būstas kitoje šalyje, jaudulys – dar didesnis. Pasikeis ne tik namų aplinka, bet ir kalba, kai kuriais atvejais ir klimatas, ir laiko juosta. Tam, kad persikraustymas keltų kuo mažesnį stresą, straipsnyje pateikiami 3 naudingi patarimai, kurie leis sklandžiai persikelti į naują būstą svetur.

1. Sudarykite daiktų, baldų sąrašą

Pasirinkę tikslią datą, kada persikelsite į užsienio šalį, galite iš karto pradėti persikraustymo darbus. Pirma, sudarykite reikalingų ir nereikalingų daiktų sąrašą. Sudarę sąrašą matysite, kuriuos daiktus galėsite siųsti ar pasiimti kartu su savimi, o kuriuos – parduosite ar atiduosite artimiesiems. Pinigus, gautus už pardavimus, galėsite panaudoti reikalingų baldų, daiktų pakavimui ir gabenimui į naujus namus. 

2. Tinkamai supakuokite siuntinius

Antra, pradėkite reikalingų daiktų pakavimą. Įsigykite įvairias pakuotes, pavyzdžiui, dėžes, vokus ar specialias kurjerių pakuotes. Rinkdamiesi pakuotes, atkreipkite dėmesį į daiktų dydžius, formas ir svorį. Nuo to priklausys pakuočių tipas. Ne ką mažiaus svarbūs ir specialūs siuntos turinio užpildai. Pavyzdžiui:

  • tvirtas popierius;
  • burbulinė plėvelė;
  • oro pagalvės;
  • kartoniniai intarpai;
  • putplasčio plokštės. 

Pakuojant daiktus, svarbu prisiminti, kad siuntos pervežimo metu yra kilnojamos ir kraunamos viena ant kitos. Todėl pakuotės turi būti patvarios, o dėžės viduje esantys daiktai – tvirtai supakuoti taip, kad nejudėtų iš vietos. Jeigu daiktus siunčiate per kurjerių tarpininkų tarnybą, svarbu, kad pakuotė atitiktų siunčiamo turinio dydį ir svorį. Nepilnai užpildytos dėžės gali būti lengvai pažeidžiamos, o perpildytos – suplyšti. 

Pakuodami siuntas, stenkitės vienoje dėžėje pakuoti vienos rūšies daiktus. Pavyzdžiui, virtuvės įrankius sudėkite į mažesnę dėžę ir sluoksniuokite juos atskirdami burbuline plėvele. Sudėję visus įrankius į dėžę, šią tvirtai apklijuokite lipnia juostele ir užrašykite, kokiai namų erdvei priklauso tie daiktai. Persikraustę į naujus namus, dėžę iš karto palikite ten, kur jos turinys bus naudojamas. 

3. Pasirinkite patikimą siuntų gabenimo tarnybą

Priklausomai nuo situacijos, jeigu daiktų ir baldų kiekis itin didelis ir nenorite patys jų transportuoti, atsakingai pasirinkite siuntų gabenimo tarnybą. Tinkamai įvertinus paslaugų kokybę, kainą ir siuntimo greitį, siuntos iš Lietuvos į Prancūziją, Jungtinę Karalystę, Ispaniją, Portugaliją, Švediją ar kitą šalį bus sklandžiai pristatytos nurodytu adresu.

Ieškodami patikimos kurjerių tarpininkavimo tarnybos, atkreipkite dėmesį į siūlomų skaitmeninių „įrankių“ kiekį. Juk kiekvienas nori lengvai ir patogiai užsakyti transportavimo paslaugą, todėl svarbu įvertinti, ar tarnyba siūlo kainos, tūrinio svorio skaičiuoklę ir siuntos sekimo galimybes. Tinkamai užpildžius siuntos duomenis ir pasirinkus tinkamą pakavimą, galima užtikrinti sklandų daiktų pristatymą į naujus namus svetur.

Akivaizdu, nauji gyvenimo etapai jaudina, tačiau neretai pokyčių metu nestinga ir streso. Tam, kad jį sumažintumėte, svarbius darbus verta patikėti srities profesionalams. Ne išimtis ir siuntiniai. Bet kuriuo atveju, sklandus persikraustymas leis greičiau adaptuotis prie naujo gyvenimo tempo ir aplinkos.

Užs.Nr. 2005

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video