Ką daryti, jei norite kasdien girdėti žavų skambesį? (0)

Publikuota: 2022-05-25 Kategorija: Verslas
Ką daryti, jei norite kasdien girdėti žavų skambesį?
Organizatorių nuotr. / Vėjo varpeliai

Jeigu norite, kad šalimais visada girdėtųsi melodingas skambesys, įsigykite vėjo varpelius. Sunku keliais žodžiais apsakyti, kokį malonumą ausiai ir sielai gali sukelti soundmystery varpeliai, jų skleidžiami garsai puikiai pasitarnauja kaip garso terapijos priemonė, nes jų skambesys, anot dvasinių reikalų žinovų, gydo sergančias sielas. Vėjo varpeliai, kaip parodo istorija, jau buvo naudojami azijiečių šventyklose daugiau nei prieš tris tūkstančius metų.

Kokią naudą duoda vėjo varpeliai?

Kaip mano psichologai ir meditacijos žinovai, vėjo varpelių skambėjimas žmogui suteikia daugiau optimistinės nuotaikos, padeda įveikti užklupusią depresiją, netgi pritraukia sėkmę, nes teigiamai nusiteikęs žmogus jau pats savaime nusiteikia sėkmei. Be to, šie varpeliai yra pati idealiausia atsipalaidavimo priemonė, nes jų dėka sumažinamos stresinės supančios aplinkos nuotaikos. Ezoterinių dalykų specialistai netgi yra įsitikinę, jog šie varpeliai tvirtai apsaugo nuo piktų dvasių antpuolių ir blogos akies nužiūrėjimo. Be to, vėjo varpeliai išjudina ne tik dvasią, bet ir kūno pojūčius, kas visapusiškai pagerina bendrą nuotaiką.

Kokių esama vėjo varpelių ir kuriose vietose geriausia juos kabinti?

Vėjo varpeliai būna metaliniai, bambukiniai, mediniai, moliniai arba stikliniai. Metalinius varpelius siūloma kabinti šiaurinėje, šiaurės vakarų arba vakarinėje namų pusėje. Molinius ir stiklinius varpelius geriausia kabinti šiaurės rytų arba pietinėje namo pusėje. Bambukinius varpelius žinovai siūlo kabinti ten, kur jaučiate tvyrant neigiamą energiją. Taip pat bambukinius ir medinius varpelius siūloma kabinti rytinėje, pietrytinėje arba pietinėje jūsų būsto pusėje.

Kodėl verta vėjo varpelius kabinti šalia lango arba darbo stalo?

Jei vėjo varpelius pakabinsite prie lango, jie į kambarį padės plūsti ne tik šviesai, bet ir gerai energijai. Tiems, kurie nori išjudinti kūrybines ir protines jėgas, vėjo varpelius tegu kabina greta savo darbo stalo. O ten, kur ir šiaip tvyro gera nuotaika, pakabinti varpeliai ją dar labiau sustiprins. Vėjo varpelius taip pat galima kabinti balkone, lauko terasoje arba sode po obelimi ar vyšnaite. Kur jie bekabėtų, visada jums dovanos ramybę ir padės atsipalaiduoti nuo aplinkoje siaučiančių įtampų.

Užs. Nr. 1763 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video