Ką kiekvienas turime žinoti apie rankšluosčius? (0)

Publikuota: 2021-11-30 Kategorija: Verslas
Ką kiekvienas turime žinoti apie rankšluosčius?
Asociatyvi nuotr.

Sakoma, kad nėra namų be dūmų. Jeigu dėl šio teiginio atsirastų galinčių pasiginčyti, tai galinčių paprieštarauti teiginiui, kad yra namų be rankšluosčių tikrai nerastumėte. Kiekvienas įsigytas rankšluostis yra dažnai naudojamas daiktas, todėl itin svarbi gaminio kokybė, kuria galite neabejoti, jeigu jūsų rankšluostis iš gerduva.lt.

Populiariausi rankšluosčių audiniai

Audinys, iš kurio siuvami rankšluosčiai, turi didelę įtaką rankšluosčio kokybei. Populiariausi rankšluosčių audiniai yra medvilnė, mikropluoštas, linas, modalas ir bambukas.

Medvilnė – vienas populiariausių audinių rankšluosčiams gaminti. Iš šio natūralaus puošto pagaminti rankšluosčiai yra minkšti, šilti, purūs ir puikiai sugeriantys drėgmę. Jie puikiai tinka alergiškiems, jautrią ar net atopinę odą turintiems žmonėms. Pačiais geriausiais rankšluosčiais yra laikomi rankšluosčiai, pagaminti iš Egipto medvilnės. Egipto medvilnė yra pačios aukščiausios klasės medvilnės rūšis. Iš jos pagaminti rankšluosčiai yra ilgaamžiai ir švelnesni už kitų rūšių medvilnės rankšluosčius. Iš turkiškos medvilnės pagaminti rankšluosčiai yra patvarūs ir itin greitai džiūstantys. Pima medvilnė yra panaši į Egipto medvilnę. Pimo medvilnės rankšluosčiai yra pigesni už Egipto medvilnės rankšluosčius, tačiau jie taip pat yra minkšti ir gerai sugeriantys drėgmę. Ekologiškos medvilnės rankšluosčiai yra gaminami iš be pesticidų užauginto pluošto, kuris yra perdirbtas, nenaudojant toksiškų ir kenksmingų medžiagų.

Mikropluoštas (mikrofibra) – dar vienas audinys, iš kurio gaminami rankšluosčiai. Šio sintetinio pluošto pagrindas yra poliamidas ir poliesteris. Mikropluoštas yra ypatingai plonas, o iš jo pagaminti rankšluosčiai nesideformuoja, puikiai sugeria drėgmę.

Iš natūralaus lino pluošto austi rankšluosčiai yra patvarūs ir lengvi. Jie puikiai sugeria vandenį. Lino audinys yra laidus orui. Šis audinys yra natūraliai antimikrobinis ir pralaidus orui, todėl iš jo pagaminti rankšluosčiai, palikti ilgesniam laikui drėgni ir neišdžiovinti, mažiau pelės.

Modalas – dar vienas natūralus audinys, iš kurio yra gaminami rankšluosčiai. Modalo pluoštas yra natūralus, nors jį dirbtinai sukūrė žmogus. Iš modalo pagaminti rankšluosčiai šiek tiek geriau nei medvilniniai rankšluosčiai sugeria drėgmę ir nealergizuoja odos.

Iš bambuko audinio gaminami rankšluosčiai yra puikus pasirinkimas žmonėms, vertinantiems ekologiją. Iš šio audinio pagaminti rankšluosčiai yra minkšti, pakankamai gerai sugeriantys drėgmę, tačiau jie džiūsta ilgiau.

Rankšluosčių tipai

Vonios rankšluosčiai – vienas iš rankšluosčių tipų. Jie yra sukurti taip, kad būtų tinkami nusausinti žmogaus kūną po dušo ar vonios. Vonios rankšluosčio kokybę išduoda jo svoris: užrašas „gsm“ rankšluosčio etiketėje nurodo rankšluosčio kvadratinio metro svorį. Teigiama, kad vonios rankšluostis yra geras, kai jo gsm yra didesnis nei 500. Geros kokybės vonios rankšluostis yra tankus.

Virtuvės rankšluosčiai – nepamainomas pagalbininkas virtuvėje. Šio tipo rankšluosčiai yra skirti indams, staliukams, rankoms valyti. Virtuvės rankšluosčiams gaminti dažniausiai yra pasirenkamas lino audinys.

Veido rankšluosčiai turėtų būti labai minkšti ir gerai sugeriantys perteklinę drėgmę. Šio tipo rankšluostis nuolat liečia jautrią veido odą, todėl juos renkantis reikia daugiau dėmesio skirti audiniams, iš kurių jie pagaminti.

Rankoms ir kojoms skirti rankšluosčiai yra ženkliai mažesnio dydžio nei vonios rankšluosčiai. Pagrindinis kriterijus, renkantis rankšluostį rankoms ir kojoms, turėtų būti drėgmės sugeriamumas.

Pirties rankšluosčiai yra gaminami taip, kad juosmens dydis būtų reguliuojamas. Šio tipo rankšluosčiai gali būti užsegami juostelėmis. Pirties rankšluosčiai gali turėti kišenę. Jų gaminimo procese dažymui yra naudojama speciali dažymo technologija, todėl pirties rankšluosčių spalva neblunka.

Dalintis naujiena

Sponsored Video