Kada reikia keisti automobilio tepalo filtrus? (0)
Kiekvienas vairuojantis automobilį žino, kad alyvą reikia keisti reguliariai (paprastai kas 3000 ar 6000 kilometrų, priklausomai nuo jūsų transporto priemonės), tačiau tik nedaugelis žmonių supranta, kad jūsų sistemoje taip pat yra alyvos tepalų filtrai, kuriuos reikia keisti. Ši svarbi variklio dalis išfiltruoja nešvarumus, kad variklis neužsikimštų ir neužterštų. Daugeliu atvejų alyvos filtro keitimas yra įprastos priežiūros dalis, tačiau kas atsitiks, kai baigsis garantinis planas ir nuspręsite, ką ir kada daryti? Daugelis vairuotojų stebisi, kaip dažnai reikia keisti alyvos filtrą atliekant prevencinę priežiūrą. Sužinokite, kaip dažnai keisti alyvos filtrą, atsižvelgiant į įvairius veiksnius, įskaitant markę ir modelį, prietaisų skydelio žibintus, atšiaurų vairavimą ir kitas aplinkybes.
Kaip dažnai keisti alyvos filtrą?
Tai, kaip dažnai keisti alyvos filtrą, priklauso nuo daugelio veiksnių. Daugelis gamintojų rekomenduoja alyvos filtrą keisti kas antrą kartą keičiant alyvą. Taigi, jei įveikiate 3 000 kilometrų ciklą, filtrą keiskite kas 6 000 kilometrų; jei važiuojate 6 000 kilometrų ciklu (kaip ir daugelyje šiuolaikinių transporto priemonių), keistumėte kas 12 000 mylių. Tačiau yra ir kitų veiksnių, todėl kai kurie mechanikai rekomenduoja keisti dažniau.
Kiekvienas tepalo keitimas
Apskritai, dauguma naujesnių transporto priemonių skirtos važiuoti 6000 arba 7500 kilometrų ciklų, keičiant alyvą (senasis 3000 ciklas yra mitas, kalbant apie naujesnes transporto priemones). Dauguma mechanikų sutinka, kad filtrą pakeisti kiekvieną kartą, kai keičiate alyvą, yra tiesiog protinga idėja. Taip yra dėl to, kad šiuolaikiniai varikliai ir filtrai yra sukurti taip, kad labai efektyviai išfiltruotų daleles, o tai reiškia, kad patys filtrai greičiau užsiteršia.
Serviso variklio lemputė
Jei vairuojate ir pastebėjote, kad užsidega techninės priežiūros variklio lemputė, tai gali būti kažkas tokio paprasto, kaip užterštas alyvos filtras! Yra keletas dalykų, dėl kurių ši lemputė gali užsidegti, o pirmiausia pašalinti paprastus ir nebrangius dalykus visada yra protinga idėja. Pakeiskite filtrą ir pažiūrėkite, ar problema išspręsta. Jei važinėjate intensyviai stabdydami ir įsibėgėdami, sustojate ir važiuojate mieste arba daug keliaujate atšiauriomis sąlygomis, gali tekti dažniau keisti ne tik filtrą, bet ir pačią alyvą.
Užs.Nr. 1951