Kaip atrodo sėkminga darbuotojų paieška ir atranka? (0)

Publikuota: 2024-06-12 Kategorija: Verslas
Kaip atrodo sėkminga darbuotojų paieška ir atranka?
pexels.com nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Darbuotojų paieška ir atranka laikoma sėkminga tada, kai rezultatu lieka patenkintos abi pusės – ir darbdavys, ir naujai įdarbintas asmuo. O tai priklauso nuo šia veikla užsiimančių profesionalų sumanumo ir sukauptos patirties. Jų dėka parenkami geriausi iš geriausių.

Ko reikia ieškant potencialių kandidatų į darbo vietas, kad paieška nenuviltų abiejų pusių?

Kad pavyktų atrinkti pačius potencialiausius kandidatus į siūlomas darbo vietas, prieš tai būtina surinkti kuo daugiau informacijos apie juos. Aišku, to paties principo reikia laikytis ir tada, kai galimi kandidatai į darbo vietas prašo paslaugos teikėjų jiems pasiūlyti geriausią darbdavį ir labiausiai dėmesio vertas darbo sąlygas.

Todėl įdarbinimo reikalus tvarkančių agentūrų specialistai labai atidžiai stebi internete esančią tokio pobūdžio informaciją ir stengiasi atrinkti pačius patikimiausius variantus, kurie tenkintų ne tik darbdavius, bet ir darbo ieškančius žmones.

Kaip parengti turiningą ir iškalbingą darbo siūlymo skelbimą?

Kaip žinia, visada sunkiausia įmonei yra surasti aukštos kvalifikacijos darbuotojus, nes jie, suprasdami savo svarbą ir reikšmingumą, yra labai reiklūs ir susidomi tik tais pasiūlymais, kurie jiems visomis prasmėmis yra naudingiausi.

Todėl darbuotojų paieška užsiimančios įmonės paslaugos užsakovams padeda suformuoti tokius darbo pasiūlymo skelbimus, kuriuose pristatomi patys palankiausi dalykai, kurie apibūdina situaciją įmonėje bei visas perspektyvas, kurių joje galima tikėtis geriems specialistams. Skelbimai yra tikrai įtaigūs, nes juos ruošia profesionalūs psichologai ir rinkodaros specialistai.

Koks dar variantas puikiai prisideda prie darbuotojų paieškos sėkmės?

Kad kandidatuojantis į darbo vietą asmuo patikėtų, jog tikrai neapsiriks pasirinkdamas konkretų pasiūlymą, labai daug gali prisidėti pačių įmonės darbuotojų paliudijimai ir rekomendacijos, jog tikrai verta tapti jų kolektyvo nariu.

Tuo irgi užsiima darbo paieškos paslaugą siūlančios agentūros, nes šis veiksmas akivaizdžiai palengvina glaudaus ryšio užmezgimą tarp darbdavio ir kandidato į siūlomą darbo vietą.

Tad drąsiai galima teigti, jog tiek darbdavio, tiek darbo ieškančio asmens susitarimo sėkmė tiesiogiai priklauso nuo įdarbinimo agentūroje dirbančių specialistų sukauptos patirties lygio bei asmeninio žavesio, kuris skatina klientų pasitikėjimą.

Užs. nr. 2765.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video