Kaip išsirinkti lauko šviestuvą? (0)

Publikuota: 2021-11-25 Kategorija: Verslas
Kaip išsirinkti lauko šviestuvą?
Asociatyvi nuotr.

Tinkamas lauko apšvietimas gali padėti sukurti kur kas jaukesnę aplinką, todėl renkantis tinkamiausią šviestuvą nereikėtų priimti pernelyg skubotų sprendimų. Apsilankę internetinėje svetainėje laistymoiranga.lt rasite tikrai nemažą lauko šviestuvų pasirinkimą (https://laistymoiranga.lt/lauko-sviestuvai), o atsižvelgę į tam tikrus svarbiausius kriterijus priimti tam tikrus sprendimus galėsite gerokai paprasčiau. Taigi, ką naudinga įvertinti renkantis lauko apšvietimui skirtą produkciją?

Skleidžiamos šviesos spalva

Lauko šviestuvų skleidžiama šviesa gali būti skirtingų spalvų. Ekspertai pataria lauko apšvietimui nesirinkti melsvą spalvą skleidžiančių šviesos šaltinių, nes apšviesta aplinka gali atrodyti pernelyg nejauki ar net grėsminga. Kur kas palankesniu pasirinkimu gali būti šiltas spalvas skleidžiantys šviestuvai, kurie sukuria kur kas jaukesnę aplinką (tikrai nesuklysite pasirinkdami geltoną ar oranžinę šviesą skleidžiančius šviestuvus).

Šviestuvo dydis

Šviestuvo dydis – taip pat labai svarbus kriterijus, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį. Rekomenduojama pasirinkti tokį šviestuvą, kurio aukštis sudarytų maždaug penktadalį lauko durų aukščio.

Techninės ypatybės

Lauko šviestuvai turi būti pritaikyti įvairioms oro sąlygoms, todėl būtina atsižvelgti į tai, koks yra šviestuvo atsparumas atmosferos poveikiui (tą nurodo IP kodas). Kuo aukštesnis yra IP rodiklis, tuo šviestuvas yra atsparesnis drėgmei, dulkėms, purvui, ir t.t.  Taip pat naudinga atsižvelgti ir į tai, koks yra šviesos šaltinių efektyvumas. Puikiu pasirinkimu gali būti LED, metalo halogenų ir liuminescensinės lemputės, kurios tausoja energiją.

Šviestuvo ilgaamžiškumas

Lauko šviestuvai gali būti pagaminti iš įvairių skirtingų medžiagų. Kai siekiama, kad pasirinktas šviestuvas tarnautų kiek įmanoma ilgesnį laiką, naudinga rinktis iš nerūdijančio plieno ar iš aliuminio pagamintus šviestuvus, kurie yra pakankamai atsparūs ir tarnaujantys tikrai ilgą laiką.

Gamintojas

Renkantis lauko šviestuvą dėmesys gana dažnai krypsta ir į tai, koks yra šio įrenginio gamintojas. Natūralu, kad dauguma vartotojų turi mėgstamus prekinius ženklus, kuriais labiausiai pasitiki, todėl į tai galima atsižvelgti ir renkantis lauko šviestuvą. Jei dvejojate dėl savo pasirinkimo, galite pasidomėti, kokius šviestuvų gamintojus rekomenduoja interneto vartotojai, ir tai jums tikrai padės paprasčiau apsispręsti. Taip pat gali būti naudinga atsižvelgti į tai, kokiam laikotarpiui įvairūs gamintojai teikia garantiją.

Šviestuvo dizainas

Kartais prieš pradedant šviestuvų paieškas pasidomima, kokios yra šiuo metu vyraujančios mados tendencijos. Vis dėlto, nereikėtų pamiršti, kad mados keičiasi ganėtinai greitai, todėl greičiausiai nenorėsite naują šviestuvą pirkti kas metus ar kas dvejus. Rinkitės tokį įrenginį, kurio dizainas labiausiai derėtų jūsų namų aplinkoje.  

Kaina

Renkantis šviestuvą dažnais atvejais svarbiu kriterijumi tampa ir šio įrenginio kaina. Kai siekiama sutaupyti pinigų, naudinga pasidomėti, kas šiuo metu yra siūloma internetinėse parduotuvėse, kuriose kainos įprastai yra mažesnės nei fizinėse pardavimo vietose. Jei dvejojate, ar tam tikro pardavėjo pateiktas pasiūlymas tikrai yra pats geriausias, galite palyginti kainas skirtingose pardavimo vietose, ir tai jums padės paprasčiau priimti sprendimą.

Sukurkite jaukią aplinką

Jei norite pabrėžti kieme auginamų augalų grožį, juos apšvieskite iš apačios arba iš šono (pavyzdžiui, puikiu pasirinkimu gali būti reguliuojamas taškinis šviestuvas). Toks šviestuvas padės sukurti tikrai jaukią atmosferą, o jūs puoselėjamais augalais galėsite pasigrožėti ne tik šviesiuoju dienos metu.

 

Užs. nr. 1566.

Dalintis naujiena

Sponsored Video