Kaip išsirinkti tinkamą kortelių skaitytuvą? (0)

Publikuota: 2024-02-26 Kategorija: Verslas
Kaip išsirinkti tinkamą kortelių skaitytuvą?
Asociatyvi nuotr.

Magnetinių juostelių kortelių skaitytuvai yra vienas iš labiausiai paplitusių kortelių skaitytuvų tipų ir buvo naudojami dešimtmečius. Šie skaitytuvai veikia perbraukdami kortelę per lizdą, kuris nuskaito magnetinę juostelę kortelės gale. Jie yra palyginti nebrangūs ir lengvai naudojami, todėl yra populiarus pasirinkimas mažoms įmonėms. Tačiau jie taip pat yra labiau jautrūs sukčiavimui nei kitų tipų kortelių skaitytuvai. Magnetinių juostelių kortelių skaitytuvai palaipsniui atsisakoma ir pasirenkami saugesni variantai, tokie kaip lustinių kortelių skaitytuvai ir bekontakčiai kortelių skaitytuvai. Lustinių kortelių skaitytuvai, dar žinomi kaip EMV skaitytuvai, tampa vis populiaresni dėl patobulintų saugos funkcijų. Šie skaitytuvai naudoja į kortelę įdėtą mikroschemą operacijų duomenims užšifruoti, todėl sukčiams bus sunkiau pavogti neskelbtiną informaciją. Lustinių kortelių skaitytuvai reikalauja, kad kortelė būtų įdėta į skaitytuvą, o operacija autorizuojama naudojant PIN kodą. Tačiau jie yra brangesni nei magnetinių juostų kortelių skaitytuvai ir gali užtrukti ilgiau, kol bus apdorotos operacijos.

Bekontakčiai kortelių skaitytuvai, dar žinomi kaip NFC skaitytuvai, yra naujausio tipo kortelių skaitytuvai ir siūlo patogiausią mokėjimo būdą. Šie skaitytuvai naudoja radijo dažnio identifikavimo technologiją, kad galėtų susisiekti su kortele, todėl greitai ir lengvai atlikti operacijas nereikia fizinio kontakto tarp kortelės ir skaitytuvo. Bekontakčiai kortelių skaitytuvai idealiai tinka įmonėms, atliekančioms daug smulkių operacijų, pavyzdžiui, kavinėms ar savitarnos parduotuvėms. Tačiau jie yra brangesni nei magnetinių juostelių kortelių skaitytuvai, todėl gali prireikti papildomos sąrankos ir darbuotojų mokymų. Renkantis tinkamą kortelių skaitytuvą, būtina atsižvelgti į įmonės dydį, mokėjimų sumą ir mokėjimo būdą. Kiti veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra reikalaujamas saugumo lygis, skaitytuvo kaina ir naudojamos kortelės tipas. Suprasdamos skirtingus galimų kortelių skaitytuvų tipus ir jų funkcijas, įmonės gali priimti pagrįstą sprendimą, kuri parinktis geriausiai atitinka jų poreikius.

Renkantis kortelių skaitytuvą pirmiausia reikia atsižvelgti į suderinamumą su mokėjimo apdorojimo sistema. Svarbu užtikrinti, kad pasirinktas kortelių skaitytuvas galėtų sklandžiai integruotis su esama sistema, nesvarbu, ar tai būtų pardavimo vietos sistema, ar mobiliųjų mokėjimų programėlė. Tai užtikrins, kad operacijos būtų apdorojamos greitai ir tiksliai, o tai sumažins klaidų ar vėlavimų, galinčių turėti įtakos jūsų verslo operacijoms, riziką. Daugiau informacijos rasite interneto puslapyje.

Užs. nr. 2616.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video