Kaip sutaupyti pinigus, perkant namams stambią buitinę techniką? (0)

Publikuota: 2023-09-12 Kategorija: Verslas
Kaip sutaupyti pinigus, perkant namams stambią buitinę techniką?
Rokiškio Sirena nuotr. / Dujinė viryklė

Jaunoms šeimoms kyla daugybė rūpesčių, įsikuriant savame būste. Kiek visko daug čia reikia visko sukaupti, kad būtų galima patogiai gyventi. Sunku įsivaizduoti namų buitį be šaldytuvo, skalbimo mašinos, dujinės ar elektrinės viryklės, gartraukio, indaplovės, vandens šildytuvo, skalbinių džiovyklės. Visą šią stambią buitinę techniką galima įsigyti pigiau, perkant ją internetu, nes ten dažnai taikomos nuolaidų akcijos, kurios leis sumažinti išlaidas.

Į ką reikia atkreipti dėmesį prieš perkant buitinę techniką?

Jei nusprendėte pirkti didelę skalbimo mašiną, pirmiausiai išmatuokite vonios kambario durų plotį, tada žinosite kokio dydžio skalbyklę pro jas galėsite įsprausti. Taip pat gerai pagalvokite ar jums tikrai yra būtina indaplovė.

Jeigu šeima susideda tik iš dviejų asmenų, tada galima ir neskubėti indaplovės įsigyti. Jeigu ketinate pirkti gartraukį, atidžiai apskaičiuokite, kokio pločio jis jums reikalingas, atsižvelgdami į tai, kokio skersmens ortakį galėsite išvesti į ventiliacinę sistemą.

Kas padeda palaikyti buities prietaisų ilgaamžiškumą?

Buities prietaisų ilgaamžiškumą lemia pavyzdinga ir nuolatinė jų priežiūra. Reikia negailėti laiko ir pastangų pasirūpinti, kad prietaisai būtų reguliariai ir kruopščiai valomi nuo įvairiausių priemaišų ir teršalų. Naudinga yra nuolat tikrinti šaldytuvo durelių sandarumo, filtrų būklę. Stebėti ar kur nors neišklibo įvairios prietaisų dalys ir pan.

Būtina griežtai laikytis visų prekės instrukcijoje gamintojų surašytų jos priežiūros taisyklių. Jei laikysitės visų nurodytų reikalavimų, jūsų namuose esanti buitinė technika tikrai kuo puikiausiai veiks keltą, o gal net ir keliolika metų.

Kodėl verta nuolat valyti didelius buitinės technikos prietaisus?

Ne tik atidi techninė buities prietaisų prevencinė priežiūra, bet ir nuolatinis jų valymas turi didelę reikšmę sėkmingam ir ilgam jų veikimui. Kartas nuo karto cheminiu atžvilgiu švelniais plovikliais nuplaudami išorinius metalinius prietaisų paviršius, apsaugosite juos nuo korozijos grėsmės.

Labai svarbu palaikyti švarą šaldytuve. Jei ant jo dugno išsiliejo įvairūs riebalai, juos geriausia valyti su šiltu vandeniu skiesta valgomąja soda. Tai padės be didesnių pastangų pašalinti ant šaldytuvo lentynėlių atsiradusias dėmes.

O nuolatinis skalbinių džiovyklės valymas pagerina joje oro cirkuliavimą ir tuo pačiu apsaugo nuo gaisro pavojaus, kurį gali sukelti joje susikaupę skalbinių pūkeliai.

 

Užs. nr. 2349.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video