Kam geriausia padovanoti romantišką savaitgalį viešbutyje? (0)

Publikuota: 2022-11-04 Kategorija: Verslas
Kam geriausia padovanoti romantišką savaitgalį viešbutyje?
Organizatorių nuotr. / Viešbutis

Solidūs viešbučiai su SPA paslaugomis šiuo metu yra ant bangos, nes poilsis dviem juose – pats idealiausias porų pasirinkimas. O jeigu toks viešbutis yra įsikūręs kurorte ar kurioje nors kitoje itin romantiškoje šalies vietoje, tai jau tikrai fantastiškas variantas, kurio pražiopsoti įsimylėjėliams nevalia.

Kas laukia poilsiautojų aukšto lygio viešbučiuose?

Kiekviename solidesniame viešbutyje poilsiautojų laukia vandens pramogų ir pirčių malonumai. Čia raiste ne tik baseinus, sūkurines vonias, bet ir kelias skirtingos rūšies pirtis. Prie paslaugų komplekso pridedamas ir viso kūno masažas. Kadangi baseinų vanduo yra valomas, pasitelkus į pagalbą ozono sistemą, jis apsaugotas nuo aštraus chloro kvapo, todėl tokiame vandenyje maudytis yra saugu tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Ar įmanoma savaitgalį praleisti pilyje, karališkos aplinkos apsuptyje?

Poilsiniai savaitgaliai organizuojami ne tik viešbučiuose, poilsio namuose, sanatorijose ar kaimo turizmo sodybose, bet ir poilsiaujančius priimančiuose dvaruose ir net pilyse. Pavyzdžiui, visai įmanomas dalykas savaitgalį praleisti Panemunės pilyje, kurioje yra įrengtas keturių žvaigždučių viešbutis su restoranu. Čia galima karališkai pavakarieniauti žvakių šviesoje. Pro šio viešbučio langus matosi kerintys Nemuno ir jo pakrančių vaizdai. Čia pati tinkamiausia vieta bent kelias dienas pasimėgauti medaus mėnesio malonumais arba atšvęsti tiek sidabrines, tiek auksines, tiek visas kitas vedybines sukaktis.

Kur dar Lietuvoje galima surengti ilgam įsimenančius ir neapsakomai romantiškus pasimatymus?

Romantiškam ir saldžiam pasimatymui taip pat puikiai tinka Kuršių nerijos Nidos gyvenvietė, kurią mielai aplankydavo vokiečių rašytojas Tomas Manas, žymusis austrų psichiatras Zigmundas Froidas ir kiti meniškos bei filosofiškai nusiteikusios asmenybės, čia ir dabar vyksta kasmetiniai dailininkų plenerai, kultūrininkų susiėjimai. O pati tinkamiausiai vieta ilgesniam apsistojimui – tai viešbutis „Nidos bangos“. Viešbučio pastatų kompleksas buvo atnaujintas 2021 metais, išlaikant visą jo autentiškumo žavesį bei jaukumą. Jo interjere vyrauja ramios ir švelnios spalvos, kurios idealiai derinasi su vietos kraštovaizdžiu. Nuo viešbučio iki Kuršių marių – ranka paduoti, o Baltijos jūros bangos – vos už pusantro kilometro. Šiame viešbutyje sudarytos visos sąlygos tobulam, kupinam meilės žavesio porelių savaitgaliui. 

Užs.Nr. 1966

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video