Kas yra GPAIS sistema ir kam ji skirta? (0)

Publikuota: 2023-08-29 Kategorija: Verslas
Kas yra GPAIS sistema ir kam ji skirta?
Kompiuteris

GPAIS – tai funkcionali informacinė sistema, užtikrinanti efektyvią gaminių, pakuočių bei atliekų apskaitą šias sritis valdančioms įmonėms bei jas audituojančioms institucijoms. Toks įrankis leidžia sklandžiau stebėti, analizuoti, planuoti bei kontroliuoti su gaminiais / pakuotėmis / atliekomis ir jų importu, perdirbimu ar prekyba susijusius duomenis. Kartu, skatina įmonių skaidrumą, kadangi GPAIS sistemoje pateiktų duomenų negalima redaguoti be rimtos priežasties. Įstatymas, įpareigojantis įmones teikti ataskaitas GPAIS formatu ,galioja nuo 2018 m. ir yra taikomas tiek su pačiais gaminiais, tiek su pakuotėmis arba atliekomis susijusiems subjektams.

Ar sudėtinga naudojant GPAIS pateikti reikiamus duomenis?

GPAIS sistema sukurta taip, jog efektyviai palengvintų informacijos kaupimą bei pateikimą atsakingoms institucijoms. Be to, naudojantis šiuo įrankiu galima žymiai paprasčiau atlikti svarbių duomenų analizę, užtikrinti jų tikslumą bei skaidrumą. Visgi, anksčiau su tokia sistema nesusidūrusiems darbuotojams greitai perprasti sistemos veikimo principus gali būti truputį sudėtinga. Dėl šios priežasties, nemažai įmonių ieško papildomų sprendimų, kurie leistų supaprastinti GPAIS teikimo procesą ir taip sutaupyti nemažai žmogiškųjų resursų bei laiko (apie tai galima rasti daugiau informacijos.) Pavyzdžiui, ieškoti automatizuotų įrankių, kurie leistų į GPAIS duomenis pateikti automatiškai.

Automatizuoti sprendimai GPAIS teikimui

Vienas iš geriausių pasirinkimų, siekiant dar labiau palengvinti GPAIS ataskaitų teikimą – automatizuoto IT įrankio integravimas į jau turimą verslo valdymo sistemą. Tokiu atveju, duomenys reikiamu formatu sugeneruojami ir išsaugomi automatiškai, dėl to nereikia kiekvieną kartą naujai vesti informacijos, be to, gerokai sumažėja rankinio darbo, kadangi visas procesas tampa automatizuotas. Taigi susiduriant su naudojimosi GPAIS sunkumais, apie tokias papildomas bei nesunkiai pritaikomas galimybes aktualu sužinoti praktiškai kiekvienai, minėtas veiklos sritis valdančiai įmonei. Priešingu atveju, plečiantis veiklai reikės skirti nemažai laiko bei išteklių reikiamų duomenų rinkimui, suvedimui ir pateikimui.

Užs. Nr. 2332.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video