Kokį seifo spynos tipą pasirinkti? (0)

Publikuota: 2024-04-15 Kategorija: Verslas
Kokį seifo spynos tipą pasirinkti?
Asociatyvi nuotr.

Kokybiškas seifas gali padėti apsaugoti brangius daiktus, pinigus ar ginklus. Renkantis tinkamą variantą rekomenduojama atsižvelgti į spyną. Rinkoje vyrauja nemažai skirtingų užraktų tipų. Taigi – kokį seifo spynos variantą pasirinkti geriausia?

Spynų tipai

Seifų spynos yra skirstomos į kelis pagrindinius tipus:

  • Raktinės;
  • Mechaninės;
  • Raktinės ir mechaninės; 
  • Elektroninės;
  • Biometrinės.

Raktinė spyna

Raktinė spyna yra patogi tuo, kad ją itin paprasta naudoti. Be to, dažniausiai tokie seifai pasižymi patrauklia kaina. Kita vertus, raktą visuomet įmanoma pamesti. Žinoma, vyrauja ir tokia galimybė, jog šį kas nors pavogs bei sukurs dublikatą. Taigi, raktinę spyną geriausia pasirinkti tuomet, jeigu puikiai žinote, kur saugiai paslėpsite raktą. Be to, toks užraktas taip pat tinka žmonėms, kurie bijo, kad kodą gali pamiršti. Kita vertus, egzistuoja ir specialūs seifai bei dėžutės raktams – https://www.saffort.lt/seifai-raktams. Tai dar vienas puikus variantas šių laikymui. 

Mechaninė spyna

Mechaninės spynos naudojimas yra kiek sudėtingesnis nei raktinės. Dažniausiai ratuką reikia pasukti itin tiksliai į tam tikrą vietą, todėl atrakinti seifą pavyksta ne visuomet, net ir žinant kodą. Kita vertus, tokia spyna užtikrina itin aukštą saugumo lygį. Taigi, tai idealus variantas tiems, kurie ieško labai saugaus sprendimo. 

Raktinė ir mechaninė spyna

Tokie seifai pasižymi dviguba apsauga, mat jų atrakinimui naudojamas tiek raktas, tiek speciali skaičių kombinacija. Visgi, šis variantas tinka tikrai ne kiekvienam. Raktą įmanoma pamesti, o kodą – pamiršti. Taigi, susidūrus su dvigubu užraktu reikia dar didesnio atidumo. Kita vertus, tokia spyna užtikrins maksimalų seifo saugumą. 

Elektroninė spyna

Elektroninė spyna yra vienas iš patogiausių ir saugiausių pasirinkimų. Įprastai seifas atrakinamas surinkus tinkamą skaičių kombinaciją. Spyna užtikrina aukštą saugumo lygį, tačiau ja vis tiek paprasta naudotis. Visgi, išlieka vienas trūkumas – kodą įmanoma pamiršti. 

Biometrinė spyna

Toks seifas atrakinamas atpažinus savininko piršto antspaudą. Tai inovatyvus, saugus ir ganėtinai patogus užrakto tipas. Kita vertus, įprastai seifas su biometrine spyna kainuoja kiek brangiau. Taigi, svarbu įvertinti savo galimybes ir poreikius. 

Užs. nr. 2674.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video