Milijoniniai „Lytagros“ planai Rokiškyje: leidimus statyboms tikimasi gauti kitų metų gale ir pradėti darbus (fofo, video) (0)

Publikuota: 2022-11-18 Kategorija: Verslas
Milijoniniai „Lytagros“ planai Rokiškyje: leidimus statyboms tikimasi gauti kitų metų gale ir pradėti darbus (fofo, video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Šioje vietoje planuojama pastatyti didžiulį modernų „Lytagra“ prekybos centrą.

Akcinė bendrovė (AB) „Lytagra“ Rokiškyje, Atgimimo g. 1A, planuoja statyti naują prekybos centrą. Nors šiuo metu mūsų mieste veikia viena iš tinklo parduotuvių, tačiau pradedami naujo prekybos centro projektavimo darbai. Procesas ilgas, nes gauti leidimą statyboms paprastai užtrunka iki vienerių metų. Tikimasi, kad 2023-ųjų pabaigoje įmonė jį turės ir bus duotas startas naujo prekybos centro statyboms. Iš viso investicijos į Rokiškį gali siekti iki 6-7 mln. Eurų.

Buvo per mažos

Kaip „Rokiškio Sirenai“ sakė „Lytagros“ gen. direktorė Dalia Balsienė, įmonei svarbu, kad pirkėjams būtų patogu ir malonu apsiperkant jų prekybos centruose, o dabartinėse patalpose, kurios buvo per mažos siekiant patenkinti visų klientų poreikius ir plečiant asortimentą, to pasiūlyti jau negalėta.

„Kadangi mūsų pirkėjai yra ūkininkai, statybinės ir gamybinės įmonės bei privatūs pirkėjai, todėl reikėjo, kad ir prekių pasiūlymas būtų kuo įvairesnis bei didesnis, o dabartinės patalpos tam yra jau per mažos, todėl buvo nutarta įsigyti naują sklypą. Tikimės, kad iškilus naujam prekybos centrui prekių pagal savo poreikį ras visi rokiškėnai“, – sakė D. Balsienė.

Patalpos – 4500 kv. m

Planuojama, kad naujasis prekybos centras bus apie 4500 kv.m. Jame – prekybos salė su įvairios paskirties prekėmis, metalų produkcijos sandėlis su kranu ir statybinių medžiagų sandėlis. Taip pat šalia numatyta įrengti žemės ūkio technikos parodomąją aikštelę.

Primename, kad „Lytagra“ prekiauja žemės ūkio technika ir jos atsarginėmis dalimis, metalais ir metalo gaminiais, sunkvežimių, žemės ūkio technikos ir lengvųjų automobilių padangomis, įvairiais įrankiais, statybinėmis medžiagomis, sodo daržo prekėmis, gyvulininkystės prekėmis ir smulkiems gyvūnėliams skirta produkcija.  

Perkels darbuotojus

Naujoje parduotuvėje turėtų dirbti apie 20 žmonių. Šiuo metu veikiančioje yra 7 darbuotojai.

„Didžiuojamės, kad turime ilgamečių darbuotojų, kurie iš dabar veikiančios parduotuvės pereis dirbti į naujas patalpas“, – pabrėžė D. Balsienė.

Atsidarius naujam prekybos centrui senos patalpos bus parduodamos.

Į „Lytagra“ įmonių grupę įeina 22 filialai Lietuvoje ir 5 Latvijoje, 3 dukterinės įmonės ir 2 žemės ūkio bendrovės.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video