Moduliniai namai: kokie yra šio pasirinkimo privalumai ir, kuo jie skiriasi nuo tradicinių namų projektavimo? (0)

Publikuota: 2023-01-27 Kategorija: Verslas
Moduliniai namai: kokie yra šio pasirinkimo privalumai ir, kuo jie skiriasi nuo tradicinių namų projektavimo?
Organizatorių nuotr. / Modulinis namas

Jau ne vienerius metus vartotojai gali rinktis modulinius namus. Verta akcentuoti, kad šis pasirinkimas turi labai daug privalumų bei skiriasi nuo tradicinių namų projektavimo. Taigi, kviečiame susipažinti su privalumais bei skirtumais.

  • Ne paslaptis, kad vienas svarbiausių dalykų, kuris domina žmones, kai kalbame apie būstą ar kitos paskirties pastatus, yra kaina. Taigi, šiuo atveju laukia iš tiesų puikios žinios – verta pabrėžti, kad moduliniai namai, o taip pat ir kiti SIP pastatai, kainuoja mažiau, lyginant su tradiciniu būdu pastatytais namais ar butais.
  • Kaip žinia, ne ką mažiau svarbus ir laikas – dauguma žmonių svajoja į naują būstą įsikelti kuo greičiau. Tokią svajonę įgyvendinti tikrai bus galima, jei tik bus pasirinktas modulinis būstas, kadangi jį pastatytą galima kur kas greičiau – kai kuriais atvejais, net ir per vieną dieną, viskas priklauso nuo projekto sudėtingumo bei pastato dydžio.
  • Dar vienas skirtumas, kurio negalima nepaminėti, yra tas, kad laukia ir kur kas paprastesnis statybos procesas, kadangi pagrindinė statinio dalys yra gaminamos gamykloje, o statybos vietoje tereikia atlikti tik surinkimo darbus.
  • Ne paslaptis ir tai, kad tradicinių statybų metu susidaro ypač dideli kiekiai statybiniai atliekų. Dažniausiai jų nebegalima panaudoti dar kartą, tad tenka tiesiog išmesti. Taigi, tenka atlikti ne tik aplinkos tvarkymo darbus, bet ir taip pat – teršiama aplinka, nes dauguma statybinių žaliavų nesuyra greitai. Na, o moduliniai namai pasižymi puikia savybe: jiems statyti reikia mažiau medžiagų, tad statybvietėje būna kur kas mažiau netvarkos, be to, susidaro mažesnis atliekų kiekis.
  • Taip pat svarbu akcentuoti ir tai, kad šiems namams yra taikoma paprastesnė tvarka, tiek tuo atveju, kai kalbame leidimus, tiek tuomet, kai kalbame apie projektus. Taigi, belieka tik pridurti, kad pasirinkę modulinį namą, naujame būste įsikursite kur kas greičiau ne tik dėl trumpesnio statybos termino, bet ir dėl paprastesnės dokumentacijos.

Taigi, kaip matyti, moduliniai namai turi daug privalumų ir tikrai skiriasi nuo tradicinių namų projektavimo. Na, o dar daugiau apie tai galite sužinoti čia.

Užs.Nr. 2067

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video