Naujoje statybinių prekių parduotuvėje Pandėlyje  – nuo cemento iki apdailos medžiagų (video+foto) (0)

Publikuota: 2023-09-14 Kategorija: Verslas
Naujoje statybinių prekių parduotuvėje Pandėlyje  – nuo cemento iki apdailos medžiagų (video+foto)
„Rokiškio Sirena“ / Neseniai Pandėlyje duris atvėrė nauja parduotuvė

Vos prieš savaitę Pandėlyje duris atvėrusi nauja statybinių medžiagų parduotuvė „Sabavilis“ jau sulaukė pirmųjų klientų susidomėjimo. Tikimasi, kad į strategiškai patogioje vietoje įsikūrusią parduotuvę užsuks ne tik namus remontuojantys pandėliškiai, ūkininkai, bet ir pro šalį keliaujantys biržiečiai, aplinkinių kaimų, miestelių gyventojai. Apie verslo plėtrą ir kokių prekių Pandėlyje galės įsigyti klientai, kalbėjomės su parduotuvės savininku Virginijumi Gaučiu.

Plėtra į miestelius

Dvi statybinių medžiagų parduotuves Rokiškio mieste ir vieną Obeliuose turintis V. Gaučys sakė, kad plėtra vyksta nuolat, bandoma „padengti“ mažesnius miestelius, pasiūlant gyventojams įsigyti statybinių medžiagų arčiau namų. Obeliuose parduotuvė veikia trejus metus, šis prekybos taškas, anot verslininko, visiškai pasiteisino. Ateityje parduotuvių bus daugiau, kuriame mieste – verslininkas kol kas neišduoda, tačiau prasitaria, kad plėtra vyks ne Rokiškio, o kitame rajone.

Pandėlyje statybinėmis medžiagomis prekiaujama pastate, kuriame kažkada veikė universalinė parduotuvė. Pasak V. Gaučio, prieš įsikuriant, pastatą teko šiek tiek paremontuoti, pagražinti.

„Pandėlio parduotuvėje galima įsigyti nuo cemento iki apdailos medžiagų. Jeigu parduotuvėje tų medžiagų nėra, mes jas galime užsakyti iš sandėlių Rokiškyje pristatyti tiesiai užsakovui. Dažniausiai pristatome pirkėjui į namus“, – sakė parduotuvės savininkas. 

Prekių asortimente – ir kalkės, sausi mišiniai, gipso kartono plokštės, glaistai, dažai, statybos darbams reikalingi įrankiai. 

Parduotuvės video rasite čia.

 

<...>

Visą straipsnį skaitykite penktadienio, rugsėjo 15 d. „Rokiškio Sirenoje“

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video