Nepriklausomybės aikštėje jaukią nuotaiką kurs ir koncertai (video) (6)
Publikuota: 2020-05-26
Kategorija:
Verslas
„Grill banko“ vasaros terasos atidarymas pradžiugino rokiškėnus. Ne tik tuos, kurie iš anksto rezervavo staliukus, bet ir tuos, kurie šeštadienio vakarą leido Nepriklausomybės aikštėje. Vasaros terasos atidarymo koncerte grojo jaunimo pamėgtas atlikėjas Haris. Kavinės atstovas Žygimantas Katinas neslėpė: tokių koncertų bus ir ateityje.
Reikia gaivinti aikštę
Pašnekovas pasakojo, kad įdomus terasos dizainas kainavo ne tiek finansinių investicijų, kiek darbo, idėjų, pastangų. Terasos dizainą kūrė „Grill banko“ direktorė Ilona Šeškienė. Tai jos idėjos buvo papuošti terasą augalų kompozicijomis, įrengti patrauklų apšvietimą.
Ž. Katinas prasitarė, kad planuota kurti gerokai didesnę terasą. Tačiau kol kas dėl karantino ribojimų to daryti neišeina: teko didinti atstumą tarp staliukų, todėl jų numatytame plote telpa šiek tiek mažiau.
Kelis staliukus kavinė perkėlė į pačią Nepriklausomybės aikštę. Padavėjos ją pasiekė kirsdamos važiuojamąją dalį pėsčiųjų perėja. Ir prie šių stalelių virė gyvenimas: rokiškėnai, grožėdamiesi koncertu ir aikštės vaizdais, gėrė kavą, skanavo ledų.
Dėl gero įgarsinimo, koncertu galėjo džiaugtis ir tie, kurie nespėjo rezervuoti staliukų ar tiesiog išėjo pasivaikščioti vakarėjančio Rokiškio gatvėmis.
Jaukiam akustiniam koncertui dėmesys buvo didelis. Staleliai buvo rezervuoti iš anksto.
Ž. Katinas kalbėjo, kad šis koncertas pirmasis, bet ne paskutinis. Koncertų tikslas – gyvinti karantino ištuštintą miesto širdį – Nepriklausomybės aikštę. Pašnekovas neslėpė: koncertai lauke rengiami tam, kad netgi kavinėje nesantys žmonės galėtų pasiklausyti ir pasidžiaugti.
Karantinas sustabdė įsiūbavusią veiklą
Pašnekovas neslėpė: karantinas „Grill bankui“ buvo nelengvas, kaip ir kitoms rajono kavinėms. Prieš karantiną kavinės veikla buvo itin intensyvi. Mat kavinė vaišino festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ žiūrovus. „Sėkėsi puikiai. Atsižvelgdami į užsakymus, pirkome maisto produktus, buvo pilni šaldytuvai. Ir staiga teko numinti stabdžius“, – sakė Ž. Katinas.
Pašnekovas neslėpė: karantinas „Grill bankui“ buvo nelengvas, kaip ir kitoms rajono kavinėms. Prieš karantiną kavinės veikla buvo itin intensyvi. Mat kavinė vaišino festivalio „Vaidiname žemdirbiams“ žiūrovus. „Sėkėsi puikiai. Atsižvelgdami į užsakymus, pirkome maisto produktus, buvo pilni šaldytuvai. Ir staiga teko numinti stabdžius“, – sakė Ž. Katinas.
Kavinę iš dalies gelbėjo užsakomi dienos pietūs, picos, burgeriai. Tačiau labai norisi grįžti prie įprastinės veiklos, prie gyvo ir betarpiško bendravimo su klientais.
O ir klientai, sprendžiant iš užsakymų kiekio, džiaugėsi grįžę į kavinę.
Rekomenduojami video
Parduotuvių darbo laikas per didžiąsias šių metų šventes:
2025-12-23
Renginių organizavimas, lauko prekyba ar išvykos su laikina darbo ar poilsio erdve reikalauja ne tik gero planavimo, bet ir praktiškų sprendimų. Vienas iš dažniausiai nuvertinamų, tačiau itin svarbių aspektų – baldai, kurie turi būti lengvai transportuojami, greitai paruo&
2025-12-22
Pastaraisiais metais automobilių rinkoje stebimas ryškus pokytis, vis daugiau žmonių ir įmonių renkasi ne tradicinį automobilio pirkimą, o išperkamąją nuomą. Šis modelis leidžia naudotis transporto priemone taip pat, kaip ir turint ją nuosavybėje, tačiau finansinis įsipareigojim
2025-12-19
Vis daugiau žmonių svarsto galimybę savo karjerą plėtoti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Darbas užsienyje atveria duris ne tik į skirtingas kultūras, bet ir į pelningas darbo galimybes, leidžiančias gerinti gyvenimo kokybę bei įgyti vertingos tarptautinės patirties.
Darbo rinkos tend
2025-12-18
Nuo pavasarinių šalnų nukentėjusių sodų ir uogų augintojų nuostoliams kompensuoti skirta 3,3 mln. eurų – 0,5 mln. eurų mažiau nei ūkininkai tikėjosi.
„Lietuvai Europos Komisija (EK) skyrė 1,1 mln. eurų kompensacijoms, tuo pačiu buvo pasakyta, kad šalis gali
2025-12-17