Pagal ką rinktis kremą brandžiai veido odai? (0)

Publikuota: 2022-07-21 Kategorija: Verslas
Pagal ką rinktis kremą brandžiai veido odai?
Organizatorių nuotr. / Pagal ką rinktis kremą brandžiai veido odai?

Kova su senėjimu yra populiari šių dienų tema. Kremai nuo raukšlių labai populiarūs. Žinoma, jūs norite gauti naujausią ir geriausią kremą nuo senėjimo. Tačiau pirmiausia turėtumėte pasirinkti keletą pagrindinių produktų, kuriuos galite įtraukti į savo kasdienę odos priežiūros rutiną. Kai tai padarysite, galėsite pasirinkti senėjimą stabdantį produktą su ingredientais, kurie gali padėti sumažinti jūsų senėjimo tikimybę. Apsvarstykite galimybę pasitarti su dermatologu prieš pradėdami naują odos priežiūros režimą, ypač jei žinoma, kad jūsų oda yra jautri.

Pasirinkite kremą nuo saulės. Viena didžiausių senėjimo priežasčių yra saulė. Ilgainiui veikiant saulei oda gali atrodyti senesnė, todėl rinkitės apsaugos nuo saulės priemones, kurių SPF yra 15 ar didesnis. Taip pat galite pasirinkti drėkinamąjį kremą su apsauginiu kremu nuo saulės.

Būtinai rinkitės plataus spektro apsaugos nuo saulės priemones, o tai reiškia, kad kremas nuo saulės apsaugo jus nuo UVA ir UVB spindulių. Kai kurie ekspertai rekomenduoja SPF 30 ar didesnį. Be to, pabandykite pasirinkti bent jau atsparų vandeniui, kad jis liktų ant jūsų odos.

Pasirinkite jūsų odai tinkamą drėkinamąjį kremą. Drėkindami odą kiekvieną dieną, galite labai pakeisti odos senėjimą, tačiau svarbu pasirinkti tą, kuris tinka jūsų odai.

Riebiai odai rinkitės ką nors šviesaus vandens pagrindu. Turėtumėte ieškoti tokio, kuris nėra komedogeniškas (tai bus nurodyta ant buteliuko), kad jūsų poros neužsikimštų. Sausai odai reikia daugiau svorio. Pageidautina aliejaus pagrindu pagamintas drėkinamasis kremas. Jei esate kažkur per vidurį, tikriausiai turėtumėte rinktis ką nors lengvesnio, pagaminto vandens pagrindu. Dauguma drėkinamųjų priemonių yra paženklintos pagal odos tipą. Tačiau senstant odai reikės daugiau drėgmės, todėl rinkitės aliejinį drėkinamąjį kremą, nesvarbu, koks jūsų odos tipas sensta.

Jei jūsų oda jautri, rinkitės drėkinamąjį kremą, kuris ramins, o ne dirgins. Sudedamosios dalys, kurios gali sudirginti, yra kvapai, dažikliai ir rūgštys. Ingredientai, kurie nuramins, yra alijošius ir ramunėlės. Tam, kad palengvintumėte savo kasdienybę, apsvarstykite galimybę įsigyti drėkinamąjį kremą su apsauginiu kremu nuo saulės viename, kad nereikėtų tepti dviejų produktų.

Užs.Nr. 1820

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video