Pagrindiniai faktai apie vyriškus prezervatyvus (0)

Publikuota: 2021-11-17 Kategorija: Verslas
Pagrindiniai faktai apie vyriškus prezervatyvus
Asociatyvi nuotr.

Vyriški prezervatyvai yra bene paprasčiausia ir pigiausia žinoma kontracepcijos priemonė. Tai iš latekso, poliuretano ir ėriuko odos pagamintas cilindro formos įtaisas, atskirai supakuotas į folijos pakuotes. Šiais laikais prezervatyvų būna įvairių formų, dydžių, spalvų ir net skonių.

Sargiai.lt

Iki šiol labiausiai paplitusi forma - kai prezervatyvo viršūnėje yra nedidelė erdvė, kuri sumažina plyšimo tikimybę. Taip pat yra prezervatyvų, kurie yra grynai cilindro formos, ir formos prezervatyvų, kurie įgauna kontūro formą, tiesią nuo pagrindo, šiek tiek išplėstą priekinėje dalyje, su rezervuaro antgaliu. Prezervatyvai taip pat turi kai kuriuos priedus, kad sustiprintų partnerio pojūčius. Jų pavyzdžiai - dygliuoti, briaunuoti prezervatyvai su iškiliomis linijomis išilgai stiebo ir specialios formos prezervatyvai su maišelį primenančiu išsiplėtimu ties galiuku.

Tiems, kurie yra alergiški lateksui, rekomenduojami poliuretano arba ėriuko odos prezervatyvai. Nors poliuretano prezervatyvai yra plonesni ir turi ilgesnį galiojimo laiką, palyginti su latekso, jie linkę lūžti ir kainuoja brangiau. Taigi, jei jūs ir jūsų partneris galite naudoti latekso prezervatyvus, tikriausiai turėtumėte tai daryti. 

Lubrikuoti prezervatyvai 

Dauguma prezervatyvų yra lubrikuoti aliejumi arba vandeniu, kad sumažintų trintį ir plyšimą. Jei esate linkę užsiimti aktyvia seksualine veikla, rekomenduojama naudoti vandens pagrindo lubrikantus, nes aliejiniai lubrikantai gali sumažinti lateksinių prezervatyvų elastingumą ir jie gali nuslysti. Taip pat galima įsigyti ir nemazgamų prezervatyvų, skirtų tiems, kurie yra jautrūs lubrikantams. Be lubrikantų, kai kuriuose prezervatyvuose taip pat yra nedidelis kiekis nonoksinolio-9 - spermicidinio junginio, kuris veiksmingai padeda išvengti nėštumo.

ŽIV infekcijos

 Tačiau naujausi tyrimai parodė, kad jis gali būti ne toks veiksmingas, kaip kiti junginiai, apsaugant nuo ŽIV infekcijos. Kita medžiaga, kurios dedama į kai kuriuos gaminius, yra benzokainas, kuris šiek tiek nutirpdo varpą ir užtikrina ilgesnę erekciją, taip pailgindamas lytinį aktyvumą ir pailgindamas partnerio pasitenkinimą. Nors dauguma naudotojų praneša apie palankius rezultatus, yra ir tokių, kurie neigia šio konkretaus prezervatyvų tipo privalumus.

Šis kontraceptinis prietaisas užmaunamas ant erekcionavusios varpos ir turi būti nuimamas iš karto po naudojimo. Aktyvų lytinį gyvenimą gyvenantiems žmonėms būtų naudinga po ranka turėti prezervatyvų dėžutę, nes ji naudojama tik vieną kartą ir turi būti tinkamai išmesta.

Kontraceptinė priemonė

Nors dauguma tarptautinių organizacijų pripažino prezervatyvų naudojimą mažinant nepageidaujamų nėštumų skaičių ir užkertant kelią lytiškai plintančių ligų (LPL) plitimui, vis dar kyla nemažai problemų, susijusių su prezervatyvų ir kitų kontraceptinių priemonių naudojimu. Vienas su prezervatyvų naudojimu susijusių aspektų yra asmeniniai pageidavimai. Kai kurie žmonės nemėgsta ir jaučia diskomfortą naudodamiesi šia kontraceptine priemone, todėl mieliau renkasi natūralų būdą. Tačiau dėl AIDS ir kitų lytiškai plintančių ligų paplitimo prezervatyvų naudojimas tapo privaloma atsargumo priemone kiekvieno lytinio akto metu, net oralinio sekso metu.

Tabletės, prezervatyvai

Naudojant prezervatyvus kartu su kitomis kontraceptinėmis priemonėmis, tokiomis kaip spermicidai ir tabletės, prezervatyvai yra maždaug 100 % veiksmingi siekiant išvengti nėštumo. Be to, daugelis žmonių pastebi, kad eksperimentuodami su įvairių prekės ženklų ir stilių prezervatyvais, jie gali rasti tokį prezervatyvą, kuris jiems tinka ir netrukdo mėgautis lytiniais santykiais.

Populiariausi prekių ženklai

Populiariausi prekių ženklai yra "Crown", "Durex", "Lifestyles", "Viva" ir "Trojan". Nors ant daugumos pakuočių nėra informacijos apie dydį, vartotojui pakaks šiek tiek tyrinėjimo ir praktikos, kad nustatytų jam tinkamą prezervatyvo tipą. Paprastai dauguma prezervatyvų tinka daugumai žmonių, tik keli žmonės neatitinka tipinių prezervatyvų dydžių.

Sargiai.lt yra pirmaujanti internetinė prezervatyvų mažmenininkė, parduodanti vardinius prezervatyvus, tokius kaip "Durex" prezervatyvai, geriausiomis kainomis internete.

 

Užs. nr. 1543.

Dalintis naujiena

Sponsored Video