Patarimai, kaip savo įvaizdį lengvai paversti labai madingu (0)

Publikuota: 2022-09-26 Kategorija: Verslas
Patarimai, kaip savo įvaizdį lengvai paversti labai madingu
Rokiškio Sirena nuotr. / Patarimai, kaip savo įvaizdį lengvai paversti labai madingu

Nereikia manyti, kad, norint atrodyti madingai, reikia investuoti labai daug pinigų ir skirti begalę savo brangaus laiko. Net ir visai paprastus drabužius galima lengvai paversti madingais ir suformuoti sau stilingą ir unikalų įvaizdį. Mūsų turimi drabužiai nebūtinai turi būti labai puošnūs, kad kasdien atrodytume madingai. Kartais tereikia sugrįžti prie stiliaus pagrindų ir atkreipti dėmesį į esminius dalykus.

Taigi, atrodyti stilingai ir elegantiškai yra daug lengviau nei iki šiol manėte, todėl dabar pateiksime keletą praktiškų patarimų, kad tuo įsitikintumėte.

Stenkitės, kad apranga būtų kuo paprastesnė

Nereikalingų stiliaus detalių atsisakymas ir susitelkimas į būtiniausius bei bazinius drabužius, gali reikšmingai pagelbėti formuojant savo įvaizdį. Paprastos spintos išlaikymas suteikia labai didelį pranašumą, nes padeda geriau pajausti stilių. Šiek tiek laiko ir praktikos padės išsiugdyti įgūdžius, kaip kuo lengviau ir per kuo trumpesnį laiką susikurti tinkamą įvaizdį iš to, kas yra mūsų drabužių spintoje. Paprasto kirpimo ir bazinių modelių drabužiai nebūtinai turi būti nuobodūs – kiekvienam drabužiui galime suteikti žavesio, jei mokėsime jį tinkamai suderinti su kitomis aprangos detalėmis.

Rinkitės laikui nepavaldžius drabužius

Tai, kad kartas nuo karto mūsų drabužių spintoje gali atsirasti naujausias mados tendencijas atitinkantis išskirtinio modelio drabužis, yra visai natūralu, tačiau pirmenybę visuomet turėtume teikti laikui nepavaldiems klasikiniams drabužiams, kurie visada išlieka madingi.

Per daug išskirtinius kirpimus ir raštus yra sudėtinga stilizuoti ir derinti. Labai spalvingi ir sodrūs drabužiai padeda lengviau atkreipti į save dėmesį, tačiau jie neatrodo elegantiškai ar rafinuotai. Todėl pirmenybę reikėtų teikti tokiems drabužiams, kuriuos galima lengvai derinti ir dėvėti nepriklausomai nuo sparčiai kintančių mados tendencijų.

Stenkitės atkartoti tą pačią spalvą arba laikytis tų pačių raštų visoje savo aprangoje. Tai yra labai patikimas ir lengvas būdas paprastus drabužius paversti madingais. Be to, investavimas į klasikinius drabužius yra ir daug tvaresnis sprendimas, kuris padeda lengviau suformuoti nesenstantį įvaizdį ir taip pat prisideda prie vartojimo mažinimo.

Susitvarkykite savo drabužių spintą

Norint paprasčiau suformuoti savo įvaizdį, labai svarbu skirti laiko ir padaryti tvarką savo garderobe. Pasistenkite atsisakyti drabužių (juos galima parduoti, padovanoti ar perdirbti), kurių jau seniai nedėvėjote, kurie jums visiškai netinka ir kurie yra nedėvėtini, nes yra susidėvėję arba turi kokių nors trūkumų. Savo spintoje palikite tik tuos drabužius, kurie jums labiausiai tinka ir patinka, kuriuos dažnai dėvite, kurie yra patogūs ir gražiai atrodo.

Pasirinkite tinkamas spalvas

Tinkamų spalvų pasirinkimas gali akimirksniu pagerinti mūsų įvaizdį. Net ir labai paprastus drabužius galime lengvai paversti madingais, jei pasirinksime mums geriausiai tinkantį spalvų derinį. Jei iki šiol vengėte labai drąsių spalvų drabužių, nereikėtų jų visai atsisakyti. Pabandykite juos įtraukti į savo aprangos stilių palaipsniui. Jei pirmenybę teikiate neutralioms spalvoms, jas lengva derinti ir maišyti – ypač, jei norite savo įvaizdžiui suteikti daugiau išskirtinumo.

Neutralios spalvos yra universalios, jos tinka visiems sezonams ir neišeina iš mados. Jei jūsų stiliaus pagrindą sudarys neutralių spalvų drabužiai, kuriuos pagyvinsite keliais spalvingesniais elementais, nesunkiai pasieksite gerą rezultatą.

Dėvėkite tokius drabužius, kurie atitinka jūsų stilių

Paklauskite savęs, kiek kartų pirkote drabužius vien dėl to, kad jiems buvo taikomos patrauklios nuolaidos? Nors tokiu būdu drabužius įsigijote pigiau, labai tikėtina, kad dalies jų jums nė nereikėjo. Jei konkretaus drabužio nesate pasirengusios įsigyti be taikomos nuolaidos, reiškia, kad jis jums nėra būtinas.

Turite būti tikros, kad kiekvienas naujas įsigytas drabužis tobulai tinka jūsų figūrai ir atitinka jūsų stilių. Šiuolaikinėje rinkoje yra daugybė nuostabiai atrodančių drabužių modelių, tačiau tikrai ne kiekvienas iš jų atitinka mūsų įvaizdį ir figūros tipą, todėl stenkitės apsiriboti tik tais drabužiais, kurie galėtų papildyti jūsų išskirtinį įvaizdį.

Rinkitės gerai prigludusius drabužius

Labai svarbu pasirinkti tokius drabužius, kurie gerai priglunda, t.y. atitinka kūno linijas. Jei drabužis neatitinka jūsų figūros tipo ir apimčių, net jei juo labai žavitės, nerizikuokite prarasti savo stiliaus ir elegancijos. Dėvėkite tik tokius drabužius, kurie jums tikrai tinka ir gražiai atrodo bei pabrėžia jūsų figūros privalumus ir paslepia jos trūkumus.

Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie jūsų drabužių spintos turinį, kurį turėtumėte reguliariai peržiūrėti ir pasimatuoti kiekvieną drabužį, kad išsiaiškintumėte, ar jie jums vis dar tinka. Jei rasite per didelių ar per mažų drabužių, atsisakykite jų, atlaisvindamos daugiau vietos jums tinkantiems drabužiams.

Pasirinkite pagrindinį aksesuarą

Klaidinga manyti, kad atrodyti išskirtinai, stilingai ir originaliai galima tik tuomet, kai savo įvaizdį formuojame naudodamos daugybę skirtingų aksesuarų su įvairiais ornamentais, įvairių formų ir iš įvairių medžiagų. Dažnai tai yra visiškai nereikalinga. Jei pasirinksite vieną kokybišką, originalų ir išskirtinai atrodantį aksesuarą (kuriuo gali būti šalis, diržas, rankinė ar skrybėlaitė), galėsite jį nesunkiai priderinti prie savo aprangos, pasiekdamos norimą rezultatą. Tai reiškia, kad madingam ir universaliam stiliui išlaikyti pakanka ir vieno išskirtinio aksesuaro.

Dėvėkite kelnes ir džinsus

Manote, kad dėvėdamos kelnes ar džinsus negalėsite atrodyti stilingai? Klystate! Neignoruokite kelnių ir džinsų, nes šie drabužiai gali būti labai svarbia jūsų aprangos dalimi. Kokybiški ir gerai prigludę džinsai tikrai padės jums atrodyti stilingai, tik svarbu išsirinkti tokius džinsus, kurie būtų tinkamo kirpimo, ilgio ir dydžio, atitinkančio jūsų apimtis. Džinsai yra labai populiarus ir klasikinis pasirinkimas, kuris gali veiksmingai papildyti kiekvienos moters garderobą.

Apribokite perkamų drabužių kiekį

Norite geriausio patarimo, kaip suformuoti tobulą įvaizdį ir nepatirti jokio streso kaskart, kai tenka praverti savo drabužių spintos duris? Patarimas labai paprastas – reikia pirkti mažiau drabužių! Tokiu būdu ne tik palengvinsite savo stiliaus kūrimą ir pagerinsite savo įvaizdį, bet ir nemažai sutaupysite. Jau nekalbant apie tai, kad prisidėsite ir prie planetos išsaugojimo. Todėl įpraskite reguliariai patikrinti savo drabužių spintos turinį, kad visada žinotumėte, ką turite, ir pirkite tik tai, ko jums iš tikrųjų trūksta norimam įvaizdžiui sukurti.

Orientuokitės tik į kokybiškus drabužius

Norint atrodyti madingai dėvint paprastų modelių drabužius, labai svarbu, kad tokie drabužiai būtų aukštos kokybės. Todėl vertėtų įprasti tikrinti kiekvieno drabužio kokybę, kartu atsižvelgiant į tai, iš kokių medžiagų jis yra pagamintas. Galite būti tikros, kad atrodysite kur kas geriau, kai dėvėsite labai geros būklės drabužius. Atidžiai įvertinkite kiekvieną jus sudominusį  drabužį, atkreipdamos dėmesį, ar jame nėra trūkumų, tokių kaip prastas siuvimas, asimetrija ir kt. Rinkitės tik gerai pasiūtus drabužius – taip jums bus lengviau sukurti savo stilių, dėvint kokybiškus ir ilgai tarnaujančius drabužius.

Taigi, jei pasitelksite šiuos praktiškus ir naudingus stiliaus formavimo patarimus, be didesnių sunkumų suformuosite išskirtinį įvaizdį, kuriuo būsite patenkintos, galėsite jaustis patogiai ir labiau pasitikėsite savimi.

Informacijos šaltinis: https://sidonas.lt/

Užs.Nr. 1909.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video