PESTO kviečia į svečius – ir į namus! (0)
Publikuota: 2025-05-16
Kategorija:
Verslas
PESTO kviečia į svečius – ir į namus!
Turime žinią, kuria norime pasidalinti – startavo mūsų naujasis tinklalapis!
www.restoranaspesto.lt – vieta, kur skonio nuotykiai prasideda vos keliais paspaudimais.
Nuo šiol:
- Gali peržiūrėti mūsų meniu be jokio streso.
- Užsisakyti maistą į namus arba išsinešimui – kai norisi skaniai, greitai ir be rūpesčių.
Šviežia. Skanu. Ir labai patogu.
Užsuk, pabandyk ir pasidalink su draugais – tegul apie tai sužino visi gurmanai mieste!
www.restoranaspesto.lt – kai norisi GERO MAISTO, kur bebūtum.
Pristatymo sąlygos:
Rokiškio miesto ribose - užsakymams virš 15 eur. nemokamai, iki 15 eur. - pristatymo mokestis 3 eur.
Už Rokiškio miesto ribų ( iki 10 km.), Bajorai, Kavoliškis, Sėlynė, Laibgaliai - užsakymams virš 30 eur - nemokamai, iki 30 eur. - 3 eur.
Su miltuotais linkėjimais, PESTO
Rekomenduojami video
Parduotuvių darbo laikas per didžiąsias šių metų šventes:
2025-12-23
Renginių organizavimas, lauko prekyba ar išvykos su laikina darbo ar poilsio erdve reikalauja ne tik gero planavimo, bet ir praktiškų sprendimų. Vienas iš dažniausiai nuvertinamų, tačiau itin svarbių aspektų – baldai, kurie turi būti lengvai transportuojami, greitai paruo&
2025-12-22
Pastaraisiais metais automobilių rinkoje stebimas ryškus pokytis, vis daugiau žmonių ir įmonių renkasi ne tradicinį automobilio pirkimą, o išperkamąją nuomą. Šis modelis leidžia naudotis transporto priemone taip pat, kaip ir turint ją nuosavybėje, tačiau finansinis įsipareigojim
2025-12-19
Vis daugiau žmonių svarsto galimybę savo karjerą plėtoti ne tik Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Darbas užsienyje atveria duris ne tik į skirtingas kultūras, bet ir į pelningas darbo galimybes, leidžiančias gerinti gyvenimo kokybę bei įgyti vertingos tarptautinės patirties.
Darbo rinkos tend
2025-12-18
Nuo pavasarinių šalnų nukentėjusių sodų ir uogų augintojų nuostoliams kompensuoti skirta 3,3 mln. eurų – 0,5 mln. eurų mažiau nei ūkininkai tikėjosi.
„Lietuvai Europos Komisija (EK) skyrė 1,1 mln. eurų kompensacijoms, tuo pačiu buvo pasakyta, kad šalis gali
2025-12-17