Polizinginiai automobiliai visada paklausūs (0)

Publikuota: 2022-05-16 Kategorija: Verslas
Polizinginiai automobiliai visada paklausūs
Rokiškio Sirena nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Lietuvos žmonėms visada buvo aktualūs polizinginiai automobiliai, nes tai suteikia galimybę mėgautis naujo automobilio privalumais net jei sąskaitoje nėra tiek daug lėšų jam įsigyti.

Kaip įsigyti transporto priemonę lizingu nerizikuojant?

Bet kokia paskola automobiliui, būstui, brangiam daiktui kelia šiokią tokią rizika, ypač jeigu yra užstatas. Netekus pajamų, praradus darbą yra tikimybė prarasti užstatą. Tačiau žmonės vis tiek nori geresnių daiktų, nori gyventi patogiai šiandieną ir neatidėlioti to rytojui, todėl įsigyja daiktus lizingu. Tai darant vertėtų pasiruošti ir sumažinti riziką, įsigyjant automobilį ar kitą daiktą lizingu. Galbūt pravers keli patarimai prieš įsipareigojant finansiškai.

Padidinkite savo pajamas

Polizinginiai automobiliai kainuoja labai įvairiai ir mėnesio įmoka gali būti mažesnė ir didesnė, priklausomai nuo transporto priemonės kokybės, gamybos metų, prekinio ženklo. Jeigu norite prabangios transporto priemonės, už kurią turėsite mokėti mėnesio įmokas, kurios sudarys apie 40 % ir daugiau jūsų pajamų, tai gali būti pavojaus signalas. Gerai pagalvokite ir apskaičiuokite, ar jums liks finansų tokiems svarbiems dalykams kaip vaikų lavinimas, atostogos, galinčioms kilti sveikatos problemoms. Jeigu sumokėję įmoką už automobilį nebeturėsite galimybės kaupti santaupas, patartina pradžioje padidinti savo pajamas ir tik tada įsigyti naują polizinginį automobilį. Taip išvengsite nuolatinės įtampos dėl pinigų trūkumo.

Polizinginiai automobiliai turi atitikti realią finansinę situaciją

Ieškodami savo svajonių automobilio peržvelkite įvairius pasiūlymus. Pavyzdžiui, automobilių salonas „Inchcape“ dažnai klientams suteikia galimybę įsigyti naujus automobilius su nuolaida. Taip pat siūlo patrauklias sutarties sąlygas polizinginiams automobiliams. Įvairias nuolaidas siūlo ir kiti automobilių salonai. Pasirinkite tą pardavėją, kuris suteiks palankiausias sąlygas įsigyti transporto priemonę išsimokėtinai.

Įsigykite automobilį, kurio eksploatacija bus pigi

Galvodami apie naują transporto priemonę dažnai jau žinome, kokia markė, kėbulo tipas mus domina. Tačiau visada reikia prisiminti, jog kiekvienas sutaupytas euras padės greičiau išmokėti kreditą. Todėl primename, kad hibridiniai ar elektra varomi polizinginiai automobiliai taupys jūsų finansus. Jų kuras kainuos mažiau, o elektrinių automobilių išlaidos remontui taip pat bus mažesnės.

 Užs. Nr. 1751

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video