Populiariausi būdai, padėsiantys patobulinti savo „BMW F10“ (0)

Publikuota: 2023-05-30 Kategorija: Verslas
Populiariausi būdai, padėsiantys patobulinti savo „BMW F10“
Organizatorių nuotr. / Automobilis BMW

„BMW“ markės automobiliai visuomet buvo laikomi lengvai modifikuojamais, o visiems puikiai žinomas penktosios serijos „BMW F10“ nėra jokia išimtimi. Svarbu paminėti, jog yra net kelios priežastys, kodėl šiems automobiliams yra taip paprasta atlikti pačias įvairiausias modifikacijas, tačiau apie tai kiek vėliau.

„BMW“ gamintojas dar nuo pat savo veiklos pradžios didelį dėmesį skyrė ne tik savo gaminamų automobilių patvarumui, tačiau taip pat ir sportiškumui. Tai reiškia, jog net ir kasdienai pritaikyti modeliai savyje slepia sportinio automobilio dvasią, kuri atsiskleidžia vos atsisėdus į automobilio saloną. Šiuos sportinius pojūčius padeda sukurti automobilių vairavimo dinamika ir našumas, sukurtas inžinierių ir ilgametę patirtį turinčių savo srities profesionalų.

Priešingai nei dauguma kitų gamintojų, „BMW“ gamina begalę skirtingų dalių, būdingų skirtingoms automobilių komplektacijoms. Pavyzdžiui, turint paprastesnės komplektacijos „BMW F10“, jį galima paprastai tobulinti pritaikant jam dalis net ir nuo tokių modelių kaip „BMW M5“. Dėl šios priežasties antrinėje rinkoje sportinės bmw dalys yra paklausios bei populiarios. Tačiau kokie yra patys populiariausi būdai paversti savo „BMW F10“ našesniu, gražesniu bei turinčiu geresnę išliekamąją vertę?

Salono dalys

Net ir įprasta komplektaciją turintys „BMW F10“ automobiliai yra tikrai patogūs ne tik dėl komfortiškam važiavimui pritaikytos važiuoklės, tačiau ir papildomą patogumą padedančių sukurti salono dalių.

Bene populiariausias automobilio salono tobulinimas - įprasto automobilio vairo keitimas į „M Sport“ variantą. Pastarasis yra pagamintas iš gerokai prisilietimams malonesnių medžiagų, todėl vairuojant yra jaučiamas kur kas didesnis malonumas. Beje, įmantresnė sportinio vairo forma leidžia bent šiek tiek pajusti sportinio automobilio dvasią bei džiaugtis kelionėmis.

Tarp „BMW F10“ vairuotojų taip pat yra populiaru keisti ir salono apdailas. Platus jų pasirinkimas leidžia vairuotojams pasirinkti tuos variantus, kurie labiausiai atitinka asmeninį skonį ir idealus automobilio įvaizdį. Bene didžiausias salono dalių keitimo privalumas yra tas, jog aukštesnės klasės bei retesnės dalys neabejotinai padeda pagerinti išliekamąją automobilio vertę. Taip pat svarbu paminėti, jog tiek vairas, tiek sėdynės, tiek ir salono apdailos gali būti paprastai pakeičiamos neatliekant absoliučiai jokių papildomų modifikacijų. Tai reiškia, jog visos dalys yra pakeičiamos paprastai ir, svarbiausia, greitai.

Dalys, skirtos automobilio išvaizdai gerinti

Kaip ir salono dalys, dalis išorinių kėbulo dalių taip pat gali būti paprastai pakeičiamos. Puikiu pavyzdžiu galima laikyti „M Sport“ išorės apdailą, kurią išorėje sudaro slenksčiai, galinis bei priekinis bamperiai. Visos šios dalys kuo paprasčiausiai tinka visiems „BMW F10“ automobiliams nepriklausomai nuo jų komplektacijos. Gamintojo teigimu, „M Sport“ apdailos automobiliui suteikia ne tik sportiškesnę išvaizdą, tačiau taip pat ir pagerina aerodinamines savybes. Žinoma, šis pokytis yra gana mažas, o ramiai važiuojant toks  pokytis praktiškai nėra jaučiamas. Nepaisant to, „M Sport“ apdailos dalys yra labai vertinamos, o juos turinčius automobilius galima parduoti kur kas brangiau ir greičiau.

Geresniam automobilio našumui

Vienas iš populiariausių būdų suteikti penktos serijos „BMW F10“ automobiliui geresnes našumo galimybes - sumontuoti sportinius stabdžius. Daugeliu atvejų net ir sportinių stabdžių montavimas nereikalauja didesnių modifikacijų. Nepaisant to, kelyje geresnė stabdžių sistema suteikia vairuotojui daugiau saugumo dėl didesnio kaladėlės sąlyčio su disku bei dėl didesnio atsparumo aukštoms temperatūroms, susidarančioms intensyvaus stabdymo metu.

Platų visų „BMW“ automobiliams pritaikytą asortimentą galima rasti https://ww.avkparts.lt elektroninėje parduotuvėje, kurioje dirbantys specialistai visuomet patars ir padės išsirinkti geriausią variantą.

Užs.Nr. 2210

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video