Priemonės intriguojančiai ir nepamirštamai nakčiai (0)

Publikuota: 2022-05-17 Kategorija: Verslas
Priemonės intriguojančiai ir nepamirštamai nakčiai
Organizatorių nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Iš pirmo žvilgsnio tokios priemonės, kaip erotiniams masažams skirtas aliejus bei antrankiai neturi nieko bendro. Bet ar tikrai? Daugiau patyrusios poros pasakytų, kad tai yra priemonės, garantuojančios nepamirštamai karštas meilės naktis.

Erotinis masažo aliejus – intriguojančiam masažui

Seksologų teigimu, erotinis masažas yra puiki sekso preliudija, suteikianti galimybę partneriams mėgautis ilgesnėmis intymiomis akimirkomis bei prisidedanti prie geresnio abipusio orgazmo. Klaidingai manoma, kad preliudija yra skirta tik moterims. Iš tiesų ši malonių prisilietimų ir bučinių kupina įžanga taip pat gerai jaudina ir vyrus. Kalbant apie erotinį masažą, kaip sekso preliudiją, būtina paminėti, kad atliekant jį itin svarbų vaidmenį vaidina masažinis aliejus. Šis aliejus yra būtinas, norint atlikti sklandų ir iš tiesų malonų bei jaudinantį masažą: aliejus ilgai nedžiūsta, lengvai tepasi, maloniai kvepia (galima rinktis iš muskato, aštroko imbiero, vanilės, rytietiškų ar kitų aromatų paletės), maitina odą bei suteikia puikų slydimo efektą. Pažymėtina, kad erotiniu masažo aliejumi derėtų ištepti ne tik partnerio ar partnerės, bet ir savo kūną.

Stimuliuojančiame erotiniams masažams skirtame aliejuje itin svarbų vaidmenį atlieka komponentas, vadinamas kantaridinu. Kantaridinas yra itin aktyvus komponentas, padedantis suaktyvinti libido. Paprastai tariant, juo praturtinti masažiniai aliejai veikia kaip afrodiziakas, todėl audringa naktis garantuota. Stimuliuojantis erotinis masažo aliejus, kaip ir kiti erotinėms glamonėms skirti aliejai, yra tirpus vandenyje, jį lengva nuplauti, o pati aliejaus konsistencija itin lengva ir švelni.

Erotiniam masažui galite naudoti ne tik masažinį aliejų, bet ir spragsėjimo efektu pasižyminčias jazminų, braškinio putojančio vyno ar pasiflorinio daikiri kokteilio aromato masažines putas. Šios putos, kaip ir aliejai, maitina odą, yra itin skalsios bei pasižyminčios švelnia, lengva tekstūra.

Norintys universalesnio gaminio, gali rinktis masažinį gelį ir lubrikantą viename. Bespalvis, bekvapis vandens pagrindu pagamintas gelis tinka viso kūno masažui, yra „draugiškas“ naudojimui kartu su latekso prezervatyvais bei sekso žaisliukais. Šis gelis taip pat yra tirpus vandenyje bei nėra lipnus.

Antrankiai – jaudinančiam laisvės suvaržymui

Poros, kurios į savo meilės žaidimus įtraukia tokias priemones kaip antrankiai, teigia, kad šie žaislai kiekvieną kartą garantuoja vis kitokius, jaudinančius ar net sensacingus pojūčius. Antrankių įvairovė yra stulbinanti, todėl kiekviena pora nesunkiai ras tokius, kurie geriausiai atitiks jų skonį bei individualius poreikius. Pažymėtina, kad antrankiai yra vienas dažniausiai naudojamų meilės žaidimų aksesuarų, puikiai tinkančių ir suvaržymo, vergovės, fetišo bei vaidmenų žaidimams.

Vienas populiariausių antrankių pasirinkimų – antrankiai su kailiuku. Šie antrankiai tik atrodo trapūs. Po rožiniu, juodu, raudonu, tigriniu ar kitokiu kailiuku slepiasi tvirtas metalas, garantuojantis antrankių tvirtumą bei ilgaamžiškumą. Įprastai tokie antrankiai turi du raktelius, bet juos pametus, antrankius galėsite atrakinti ir saugos svirtelės pagalba. Pažymėtina, kad šie antrankiai yra tinkami ir įvairiuose meilės žaidimuose pažengusiems „žaidėjams“ ir pradedantiesiems. Pradedantiesiems taip pat puikiai tinka ir iš minkštos dirbtinės odos pagaminti ir lipniais susegami antrankiai. Norintys realistiškai atrodančių antrankių gali rinktis iš tvirtų, vien tik iš metalo pagamintų antrankių ir pan. Norėtumėte išbandyti antrankius, bet vis dar drovitės eiti į fizinę erotinių prekių parduotuvę. Visada yra išeitis – tai antrankiai internetu!

Užs.Nr. 1753

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video