„Šokantys mažyliai“ atkeliauja į Rokiškį (foto) (4)

Šokis visada buvo neatsiejama Šarūnės Kirstukaitės gyvenimo dalis. Kraštietė baigė Rokiškio choreografijos mokyklą, šoko choreografijos mokyklos šiuolaikinio šokių grupėje „Fiesta“. Tačiau ir baigusi buvusią Rokiškio Juozo Tūbelio gimnaziją, su šokiu neišsiskyrė – 2010 m. įstojo į Lietuvos Edukologijos universiteto šokio pedagogikos specialybę. „Studijuodama įgijau šokio istorijos, žmogaus judėjimo teorijos žinių. Improvizuodavome, kurdavome kompozicijas ir, svarbiausia, įgijau kompetenciją kitus mokinti, uždegti meile šokiui“, - apie studijas pasakojo Šarūnė Kirstukaitė.
Pirmojo šokio pamoka – Amerikoje
„Studijuodama nepraleidau puikios galimybės, pasinaudojusi superprograma „Work and Travel USA“, išvykti į Ameriką. Norėjau keliauti, lavinti užsienio kalbą, taip pat – užsidirbti. Nebūčiau pagalvojusi, kad ten įvyks ir mano pirmoji, kaip šokių mokytojos, pamoka“, - prisiminimais iš svajonių šalimi vadinamos Amerikos dalijosi pašnekovė. Keturias vasaras Š. Kirstukaitė praleido Amerikoje. „Nuvykus ten pirmą kartą gavau pasiūlymą dirbti baleto mokytojos asistente. Tai buvo mano pirmoji patirtis dirbant su mažais 2-5 m. vaikučiais“, - šypsojosi šokių mokytoja. Keliaujant į Ameriką antrą kartą, Š. Kirtukaitė nusprendė, kad ir pati gali mokyti vaikus, todėl visą vasarą pati dirbo šokių mokytoja.
Užbūrė mažųjų mokinukų nuoširdumas
Grįžusi į Lietuvą ir įsikūrusi Kaune, mergina pradėjo dirbi auklėtoja viename privačiame darželyje. Ten įsikūrė nedidelę studiją „Šokantys mažyliai“ ir pradėjo vaikučius mokinti šokti. Taip pat mažylius mokė ir šokių studijoje „Flash Dance“. Paklausus, kuo Š. Kirstukaitę sužavėjo darbas su mažais vaikais, mergina trumpai atsakė, kad ją papirko vaikų nuoširdumas, jie sako tai, ką galvoja. Studijos „Šokantys mažyliai“ logotipas taip pat atsirado neatsitiktinai. Jis atkartoja pirmąją nuotrauką, kuri buvo padaryta merginai dirbant šokių mokytoja. „Ši nuotrauka man labai svarbi, todėl patį logotipą esu išsitatuiravusi“, - logotipo istoriją pasakojo mergina.
Pamokėlių nauda vaikams
Šią vasarą studija „Šokantys mažyliai“ persikėlė į Rokiškio miestą. Šokių pamokėlėse mažiausieji bus mokomi įvairių šokio žanrų pagrindų, rengiami smagūs „flashmobai“. Tačiau vaikai čia ne tik galės smagiai ir turiningai praleisti laiką – šokis stiprina raumenukus, formuoja taisyklingą laikyseną, koordinaciją. „Į pamokėles atėję vaikai itin mėgsta persirengimo ritualą – ypač mergaitės, kurios pasipuošia tiulio sijonukais ir triko“, - kalbėjo Šarūnė Kirstukaitė ir kvietė visus, tiek mergaites, tiek berniukus, kuriems patinka ir kurie nori šokti – atvykti į būsimas pamokėles. Daugiau informacijos teirautis facebook pakyroje „Šokantys mažyliai“ ir tel. 862200174.