Spaudos produktai internetu pasiekiami visiems (0)

Publikuota: 2024-04-11 Kategorija: Verslas
Spaudos produktai internetu pasiekiami visiems
Asociatyvi nuotr.

Besikeičiančioje skaitmeninės spaudos srityje, internetiniai spausdinimo sprendimai įgauna didelę reikšmę. Individualūs lipdukai, kvietimai, plakatai tampa ne tik verslų užsakomieji produktai, bet ir individualių asmenų, kurie nori pasipuošti namus, šventę ar renginį. Prekinis ženklas Skaitmena.lt daro reikšmingą žingsnį spaudos srityje padedant individualiems žmonės, kurie neturi, spaudos, maketavimo, spaudos failų paruošimo žinių užsakyti įprastus spaudos produktus ir taip sutaupyti. Ši novatoriška spaustuvė, įkurta 2009 m., per daugelį metų ne tik nuolat augo, bet ir puikiai prisitaikė prie besikeičiančių klientų poreikių, pasinaudodama internetinio spausdinimo technologijos galimybėmis, kad patenkintų platų spausdinimo poreikių spektrą. 

Spauda internetu (angl. Web2print) - suteikia klientams galimybę kurti, pritaikyti ir užsakyti spausdintus gaminius internetu, sujungiant apsipirkimo internetu patogumą su sudėtingais spausdinimo paslaugų poreikiais, maketų kūrimu ir spaudos failų paruošimu. Toks lankstumas tinka tiek kūrybingiems asmenims, norintiems įgyvendinti savo unikalias vizijas, tiek įmonėms, ieškančioms profesionalios spaudos - nuo skrajučių, lankstinukų ir kvietimų iki lipdukų, plakatų ir vizitinių kortelių. 

Spaudos gaminiai neišeinant iš namų 

Daugelis asmenų spaudos paslaugas įsivaizduoja, kaip sunkius maketų derinimus, dideles maketuotojų kainas, kurie skaičiuoja pinigus už kiekvieną failo korekciją ir didelius tiražus, kuriuos reikia užsakyti norint, kad užsakymas būtų priimtas. Spaudos produktai internetu yra lengvai pasiekiami kiekvienam Lietuvos gyventojui, lipdukai internetu gali būti sukuriami vos per kelias minutes, o užsakymas atliekamas, kaip įprastuose internetinėse parduotuvėse. 

Reklamos gamybos ir spausdinimo įmonė Skaitmena siūlo įvairius spaudos produktus, nuo vizitinių kortelių, skrajučių, lipdukų iki reklaminių stendų. Juos visus galite užsisakyti internetu. Užsakant spaudos produktą, galimi trys variantai – įkelti savo maketą, pasirinkti šabloną arba kurti maketą nuo nulio. Daugelis vartotojų išnaudoja galimybes ir renkasi iš nemokamų profesionalių šablonų. Įmonė pabrėžia, kad šablonų bazė dar tik pildoma, todėl neradus patinkančio, siūlo išsirinkti populiariausiame pasaulyje dizaino įrankyje – Canva. Šio įrankio pagalba galėsite išsirinkti patinkantį šabloną iš tūkstančio siūlomų, jį pasikoreguoti, parsisiųsti PDF failą ir įkelti užsakant spaudos internetu platformoje. 

Greitas gamybos laikas yra labai svarbus šiuolaikiniame pasaulyje, kur terminai yra griežtesni, o greitos gamybos poreikis didesnis nei bet kada anksčiau. Bendrovė Skaitmena supranta šią skubą, kad spausdintų produktų užsakymai būtų apdoroti, atspausdinti ir paruošti pristatymui nepaprastai efektyviai. Šį jų paslaugų aspektą ypač vertina fiziniai, individualūs asmenys, kurie nesitiki gauti tokį pat aptarnavimą ir greitą gamybos laiką, kaip ir įmonės. 

Skaitmena.lt spausdinimo internetu paslauga siūlo įspūdingą produktų įvairovę, kuri patenkina beveik visus poreikius. Nesvarbu, ar tai būtų rinkodaros medžiaga, pavyzdžiui, lankstinukai ir plakatai, ar personalizuoti gaminiai, pavyzdžiui, kvietimai ir plakatai, Skaitmena.lt visus juos siūlo įsigyti internetu. Platus apsirinkimas, užtikrinantį, kad klientai ras būtent tai, ko jiems reikia. Šie spaudos gaminai gali būti pristatyti į įvairius Lietuvos kraštus, per kelias darbo dienas. 

Reklamos gamyba yra pagrindinė įmonės Skaitmena.lt veikla, bet jie išduoda, kad lipdukai internetu, kuriuos labai mėgsta individualūs asmenys, tampa vienu populiariausiu įmonės produktu. Bendrovė tikisi, kad po kelerių metų žmonės vis dažniau rinksis savo individualius spaudos gaminius, išdrįs kurti ir priimti dizaino sprendimus ir savo gaminiais puoš privačias šventes, renginius, ar savo kuriamus rankdarbius. 

 

Užs. nr. 2672.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video