Rokiškio ūkininkai pučia traktorių padangas kelionei į Vilnių (0)

Publikuota: 2024-01-17 Kategorija: Žemės ūkis
Rokiškio ūkininkai pučia traktorių padangas kelionei į Vilnių
Rokiškio Sirena nuotr. / Tikėtina, kad nuo sausio 23 d. vilniečiai sostinėje išvys tiek žemės ūkio technikos, kiek dar niekada nėra matę.

Ūkininkų kantrybė trūko: pabandę „iš toliau“ – laužais ir kelione į Briuselį spręsti jiems Lietuvos Žemės ūkio ir Aplinko ministerijų sudaromas kliūtis, žemdirbiai ateinančią savaitę tęs protestus, prie kurių jungiasi ir Valstybės vykdoma saugotinų teritorijų politika nepatenkinti Lietuvos miškininkai.

Tikėtina, kad nuo sausio 23 d. vilniečiai sostinėje per savaitę išvys tiek žemės ūkio technikos, kiek dar niekada nėra matę.

Priminsime, kad Rokiškio ūkininkų sąjungos pirmininkas Mindaugas Petkevičius, kartu su kitais žemdirbių atstovais praėjusią savaitę buvo išvykę į Europos Sąjungos komisijos būstinę Briuselyje, kur mėgino išspręsti Lietuvoje niekaip ne(iš)sprendžiamas problemas.

Tačiau, nors Briuselyje M. Petkevičius sakė delegacija gavusi visai neblogų žinių, žemdirbių kelionė į Vilnių vis tiek – neišvengiama: „Sausio 23 d. su traktoriais važiuojame iš Rokiškio į Molėtus, iš Molėtų į Vilnių. Protesto akcijos laikas traktoriais: sausio 23-24-25-26 dienos. Iš Rokiškio išvykimo laikas dar bus patikslintas savaitės eigoje. Sausio 24 d., 8 val. į protesto akciją Vilniuje išvykstame autobusu. Kiek bus mūsų rajono atstovų – sunku pasakyti. Tikriausiai, tikslaus skaičiaus nežinosime iki paskutinės dienos. Nes viskas labai keičiasi. Bet kviečiame aktyviai registruotis vykimui į Vilnių, į protesto akciją tiek traktoriais, tiek ir autobusu“.

Užsiregistravusių akcijos dalyvių sausio 22 d., 11 val., Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos pirmininkas lauks Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje, kur vyks pasitarimas dėl kelionės.

Planuojančius vykti į Vilnių registruoja Rokiškio rajono ūkininkų sąjungos sekretorė Jurgita Kavaliauskienė telefonu: 8-616 94240 arba el. paštu rokiskioukininkai@gmail.com

Sąjungos nariai taip pat ieško ūkininkų ir įmonių, galinčių neatlygintinai nuvežti žemės ūkio techniką į Vilnių.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video