TAVO BĖDOS MANO. Ar šaligatvis užtvertas teisėtai? (0)

Publikuota: 2023-02-06 Kategorija: Žemės ūkis
TAVO BĖDOS MANO. Ar šaligatvis užtvertas teisėtai?
Rokiškio Sirena nuotr. / Gyventojas nepatenkintas lauko kavine ant šaligatvio.

Sulaukėme gyventojo skundo dėl užtverto šaligatvio, Nepriklausomybės a. 6, Rokiškyje, šalia kavinės „Senojo grafo“. Į redakciją kreipėsi rokiškėnas, kuris įsitikinęs, kad šiai kavinei priklausianti lauko terasa įrengta per plačiai, užima per daug šaligatvio ir neįgaliesiems sunku juo pravažiuoti bei praeiti, taip pat ne tik neįgaliesiems. Jis klausia, kas išdavė leidimą užtverti šaligatvį? Ar šaligatvis yra savivaldybės ar kavinės nuosavybė? Ar yra galimybė sumažinti lauko kavinės plotį, o šaltuoju metų laiku išvis ją nuardyti?

Situaciją pakomentavo Raimondas Simanavičius, Rokiškio rajono savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėjas: „Pandemijos metu savivaldybės taryba suteikė lengvatą  ir paskatinimą verslui, kad vystytų paslaugas kurios būtų patrauklios gyventojams ir miesto svečiams, įrengiant prie maitinimo įstaigų išplėstas maitinimo vietas.

Įrengiant šias vietas atstumai buvo derinti su savivaldybe, kad būtų pakankamai vietos praeiti pėstiesiems ir užtektų vietos lankytojams. Bus patikrinta esama situacija, ar vis dar paliktas praėjimas pakankamas pėstiesiems ir neįgaliesiems“.

Kavinės „Senas grafas“ savininkas Algimantas Šablinskas patvirtino, kad leidimą išdavė savivaldybė:

„Leidimas mums išduotas kaip parama verslui, nukentėjusiam nuo pandemijos padarinių. Ribos ir atstumai suderinti su seniūnija bei Architektūros ir paveldosaugos skyriumi. Taip, prisiimu kaltę, kad vieną ar du kartus šią žiemą skubos tvarka per snygį nenuvaliau šaligatvio šalia terasos. Ateityje stengsiuosi nedaryti tokių klaidų ir problemų,, manau neliks, nes terasa stovi jau trečią žiemą ir problemų, bei skundų iki šiol nebuvo“.

„Rokiškio Sirenoje“ – nauja rubrika „Tavo bėdos mano“, į kurią gali kreiptis rokiškėnai, turintys įvairiausių problemų ir neatsakytų klausimų. Mums galite rašyti el. paštu reklama@rokiskiosirena.lt arba skambinti tel. +370 666 76777.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video