Bendruomenės vakaronėje – padėkos džentelmenams, rėmėjams, šeimininkėms (foto) (0)

Publikuota: 2022-11-23 Kategorija: Žmonės
Bendruomenės vakaronėje – padėkos džentelmenams, rėmėjams, šeimininkėms (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Į bendruomenę priimti nauji nariai.

Praėjusį penktadienį Pakriaunių kaimo bendruomenė „Pakriauna“ vėl būrėsi draugėn – šįkart ne naujų darbų planuoti, o padėkoti už nuveiktus.

Priimti nauji nariai

„Dalyvavome šventėse, organizavome talkas, rašėme projektus ir juos įgyvendinome, sveikatinomės,  o šiandien susirinkome  į mūsų vakaronę, kuri vadinasi „Po darbelių, po darbų, dar pabūkime kartu“, – gausiai susirinkusius pakriauniškus sveikino bendruomenės „Pakriauna“ pirmininkė Ala Nikitina. 

Renginio metu pasidžiaugta bendruomenę papildžiusiais naujais nariais, tarp kurių ir pirmasis ūkininkas Kęstas Skavyčius su žmona Algina. Jauna šeima dabar gyvena Obeliuose, tačiau Kęsto gimtinė – Pakriauniai.  Prie bendruomenės prisijungė ir Gintarė Kopūstinskienė, ir iki šiol dalyvavusi įvairiose bendrose veiklose.

Skuba dalintis

Vakaronės metu pagerbti bendruomenei talkinę žmonės. Už „Metų darbą“ įvertinti prie vaikų dienos centro veiklos prisidėję žmonės. Atnaujinant pastato stogelį, pagalbą suteikė Obelių seniūnija ir seniūnė Jūratė Šinkūnienė bei ūkvedys Aurimas Kiečys.  „Metų švente“ pakriauniškiai išrinko tradicinį vasarą vykstantį bendruomenės renginį „Medunešis“, o „Metų rėmėju“ – šią šventę parėmusį kraštietį Stasys Mekšėną. Prireikus pagalbos, pakriauniškės Marijonos Kavčinskės dukart prašyti nereikia: moteris visada  skuba dalintis – ar prireikus uogienės vaikų dienos centrui, ar gėlių kaimui pagražinti. Jai įteiktas apdovanojimas už „Metų dosnumą“. Jurijus Nikitinas turi daug pareigų: į jį žmonės kreipiasi, kai reikia pakeisti nuleistą automobilio padangą, sutaisyti vandens čiaupą ar elektrinę krosnį. Vyras apdovanotas už „Metų pagalbą“.

Neseniai Pakriauniuose uždaryta maisto prekių parduotuvė, pakriauniškiai tai įvardijo kaip „Metų įvykį“, o pardavėjai Rimutei Jankauskienei dėkota už darbą ir bendrystę.

Bendruomenės atradimas

Dauguma švenčių vykstančių ne tik Pakriauniuose, bet ir kitose seniūnijose, neįsivaizduojamos be firminio šiupinio, kurį verda Rimuta Barkovskaja, Tonia Kolosova, Lidija Paršukovienė. Jos tituluotos „Metų šeimininkėmis“.

„Metų žmogumi“ tapo bendruomenės atradimas, kūrybiška asmenybė, vedanti edukacijas, fotografuojanti, įvairių rankdarbių mokanti auksarankė Regina Girčienė. „Metų džentelmenu“ išrinktas Vladas Bolmantas pasirūpina atokiau gyvenančiais žmonėmis, vyras neatsisako prireikus kaimynus pavežti iki parduotuvės ar į renginį. Dar vieną nominaciją – „Metų svečias  bendruomenė skyrė vakaronėje dalyvavusiam Rokiškio r. savivaldybės merui Ramūnui Godeliauskui, o už „Metų sklaidą“  – bendruomenių veiklą nušviečiančiai „Rokiškio Sirenos“ komandai.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video