Paramedikais dirbantys Darius ir Viktorija: „Baisiausia buvo prieš pirmą iškvietimą“ (0)

Publikuota: 2023-07-28 Kategorija: Žmonės
Paramedikais dirbantys Darius ir Viktorija: „Baisiausia buvo prieš pirmą iškvietimą“
Kristinos Ramanauskaitės nuotr. / Darius ir Viktorija sako, kad jų darbe – nė lašo monotonijos

Vos prieš metus studijas baigę skubios medicinos pagalbos paramedikai 23-ejų Darius Jurkėnas ir 22-ejų Viktorija Žitinevičiūtė – jauniausi tarp kolegų, taigi nesistebi, kai bendradarbiai į juos kreipiasi „mūsų jaunimas“. Greitosios medicinos pagalbos automobiliu pas ligonius jie skuba Zarasuose, dalį etato darbuojasi Rokiškyje. 

Rankos drebėjo

Paramediko specialybė Lietuvoje dar gana nauja, Viktorija su Dariumi studijavo Kaune ir buvo vieni iš pirmųjų ją baigusių, prieš tai paruoštos dar dvi laidos.

Viktorija kilusi iš Šakių, kartu su Dariumi mokėsi nuo trečio kurso, paskui kartu Zarasuose rašė bakalauro studijų baigiamąjį darbą. Pripratusi prie naujo miestelio, aplinkos taip ir pasiliko čia gyventi. Pirmoji darbinė patirtis po studijų jaunų specialistų nenustebino, nors jaudulio buvo.  „Praktiką atlikome greitojoje, matėme visokių įvykių, bet per pirmą iškvietimą rankos drebėjo“, – prisipažįsta Darius.  

 

„Jauna daktarė“

Nepasitikėjimo dėl jauno amžiaus  paramedikai nesulaukia, priešingai, močiutės džiaugiasi, kad „tokia jauna daktarė atvažiavo“.

„Nėra tų stereotipų, kad esi jauna ir nieko nesupranti“, – juokiasi Viktorija.

 

Rokiškio ir Zarasų rajonus pašnekovai sako pažįstantys jau neblogai, tenka važinėti į atokiausius kaimus, tačiau kartais dar pasiklysta. Remontuojami keliai, navigacija, vedanti į priešingą pusę nei reikia irgi kartais tampa užtrukimo priežastimi.

Būna, kad nuvažiuoja, o aplink nėra nei namo, nei žmonių, tik pieva, rugiai, o navigacija praneša: „Jūsų kelionės tikslas dešinėje“.  

<...>

 Visą straipsnį skaitykite penktadienio, liepos 28 d. „Rokiškio Sirenoje“.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video