Rokiškio dekanato dekanas E. Novikas minėjo jubiliejinę sukaktį (0)

Publikuota: 2022-09-05 Kategorija: Žmonės
Rokiškio dekanato dekanas E. Novikas minėjo jubiliejinę sukaktį
(Vik. Ernesto Želvio nuotr.) / Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios dekanas E. Novikas minėjo 50-tįį.

Rugsėjo 3-ąją vakarinės Šv. mišios buvo išskirtinės, nes tądien Rokiškio Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčios dekanas ir Rokiškio garbės pilietis Eimantas Novikas minėjo 50-mečio sukaktį.

Šventinį pamokslą sakęs Krekenavos bazilikos rektorius ir parapijos klebonas, kun.dr. Gediminas Jankūnas dėkojo kunigui E. Novikui už tarnystę ir linkėjo tikinčiųjų pažangos. Po Šv. mišių, sveikinti jubiliato nusidriekė eilė. Sveikintojų gretose: valdžios ir katalikiškų, kultūros, bendruomeninių namų atstovai, tikybos mokytojai, choristai, tikinčiųjų bendruomenė.

Sveikinimo kalbą taręs Rokiškio meras Ramūnas Godeliauskas juokavo: „Dekanas visada sako, kad Rokiškyje viskas vyksta lėtai, darbai juda lėtai, tad linkiu, kad ir tie metai judėtų taip pat lėtai“.

Ne vienas svečias prisiminė dekano E. Noviko atvykimo pradžią ir pasidžiaugė jo nuveiktais darbai Rokiškio miesto tikinčiųjų naudai.

Po šventinės dalies klebonas susirinkusiuosius pakvietė valgyti torto ir užsiminė, jog gavo 20 kilogramų sveriantį tortą, kurio vienas niekaip nesuvalgys.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video