Rokiškio mieste baigti formuoti žemės sklypai prie daugiabučių namų (0)

Publikuota: 2024-04-24 Kategorija: Aktualijos
Rokiškio mieste baigti formuoti žemės sklypai prie daugiabučių namų
Rokiškio Sirena nuotr. / Daugiabučiai

Rokiškio mieste baigti formuoti žemės sklypai prie daugiabučių namų, todėl gyventojus atstovaujančių bendrijų pirmininkai ar namų administratoriai jau gali kreiptis į savivaldybę dėl jų nuomos. Kontaktinis asmuo - savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vyriausioji specialistė Jūratė Deksnienė (tel. +370 626 19 885), j.deksniene@rokiskis.lt, 712 kab.
 
Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Valerijaus Rancevo, šis projektas buvo vykdomas ne vienerius metus ir dabar Rokiškio miesto daugiabučių teritorijose žemės sklypai suformuoti. „Užbaigę šį didelį darbą mieste, pereisime prie daugiabučių žemės sklypų formavimo rajono miesteliuose“, - sako V. Rancevas, pridurdamas, kad visiems dabar bus aiškiau, kas gi turi rūpintis prie daugiabučių esančiomis teritorijomis.
 
„Gyventojai tampa suformuoto žemės sklypo aplink savo daugiabutį savininkais ir turi tą teritoriją patys prižiūrėti. Kartu jiems atrišamos rankos - bendru sutarimu galės realizuoti tame žemės sklype savo sumanymus, kurie nepažeis kitų žmonių teisių. Gal kažkokius želdinimo projektus norės įgyvendinti, gal automobilių aikštelę išplėsti ar vietas automobiliams susižymėti. Žodžiu, atsiveria naujos galimybės“, - komentuoja savivaldybės administracijos direktorius.
 
Už sklypo suformavimą gyventojams mokėti nereikės, tą darbą savivaldybė atliko savo lėšomis. Išsinuomojus žemės sklypą, daugiabučio gyventojai turės mokėti nuomos mokestį, proporcingą savo turimam gyvenamojo ploto dydžiui.
 
„Tai metinis mokestis ir jis tikrai bus labai nedidelis. Individualūs ar kelių butų namai senai moka žemės mokestį, jį turės mokėti ir daugiabučiai, kurie taip pat stovi ant žemės ir ja naudojasi“, - komentuoja V. Rancevas.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video