Valerijus Rancevas: mūsų tikslas, kad informacija apie socialines paslaugas pasiektų kuo daugiau žmonių (0)

Publikuota: 2021-05-31 Kategorija: Aktualijos
Valerijus Rancevas: mūsų tikslas, kad informacija apie socialines paslaugas pasiektų kuo daugiau žmonių
„Rokiškio Sirenos“ nuotr. / Rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas.

Rokiškio socialinės paramos centras su partneriais sėkmingai įgyvendina projektą „Bendradarbiavimas ir informacijos apie socialines paslaugas sklaida Rokiškio mieste“ (08.6.1-ESFA-T-927 Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas). Kokią naudą rajonui jis duoda, teiravomės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Valerijaus Rancevo.

Pašnekovas teigė, kad rajono savivaldybė mato didelę projekto naudą. Mat kuriant socialinių paslaugų sistemą svarbu ne tik jos turinys, kuriamų paslaugų kokybė, bet ir jų žinomumas. „Galbūt rajono gyventojai iki tol nė nežinojo, kad yra tam tikros jų gyvenimą palengvinančios paslaugos. Todėl ir negalėjo spręsti, ar jos jiems reikalingos, bandyti jomis naudotis“, – sakė V. Rancevas.

Todėl savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas pasidžiaugė, jog projektas ne tik didina rajone teikiamų socialinių paslaugų žinomumą, jų prieinamumą rajono gyventojams. Svarbu ir tai, jog visa informacija pateikiama vienoje vietoje, patogiai, ir svetainėje www.socsketis.lt, ir interaktyviame ekrane. „Džiugu ne tik tai, kad ši informacija pateikiama, bet ir operatyviai atnaujinama, suaktualinama“, – sakė jis. Ir apgailestavo, kad dėl karantino rajono savivaldybei ribojant lankytojų srautus, ekrano prieinamumas kol kas mažesnis, nei galėtų būti. „Bet kai pasibaigs karantinas, ekranas bus labiau prieinamas ir duos dar didesnę naudą rajono žmonėms“, – sakė V. Rancevas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video